czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2020
  • wyświetleń: 1598

Problemy z rejestracją pojazdów? To przez błędy w systemie CEPiK

Od kilku dni mieszkańcy gminy mają problem z zarejestrowaniem niektórych pojazdów w czechowickim Oddziale Zamiejscowym Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej. Jak się dowiadujemy, problemy wynikają z błędów w systemie CEPiK.

Reklama

Wydział komunikacji i transportu starostwa powiato
Problemy z rejestracją pojazdów? Błędy w systemie CEPiK · fot. BM / czecho.pl


- Problemy z rejestracją niektórych pojazdów, głównie tych sprowadzanych z zagranicy występują od 2 listopada w całym kraju, także u nas w urzędzie. Z informacji, którą otrzymaliśmy od obsługujących System Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK) na poziomie centralnym wynika, że wprowadzenie poprawek występujących błędów zostało zaplanowane na najbliższy wtorek, 10 listopada - informuje Magdalena Fritz, rzeczniczka prasowa Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Problemy występują również w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, które znajduje się przy ulicy Piastowskiej 40 - obsługuje on inne gminy powiatu bielskiego, w tym gminę Bestwina.

mp / czecho.pl
źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.