Wiadomości

  • 8 listopada 2020
  • 9 listopada 2020
  • wyświetleń: 6177

W ZSP nr 2 może powstać "Świetlica z wyobraźni". Możesz oddać głos

Za nami:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-dziedzicach, w którego skład wchodzi Szkoła Podstawowa nr 10 oraz Przedszkole Publiczne nr 4a bierze udział w konkursie "Świetlica z wyobraźni". Głos na ZSP nr 2 może oddać każdy poprzez stronę internetową.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. facebook.com/nasza10czdz


- W skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 wchodzi Szkoła Podstawowa nr 10 im. Ks. Jana Twardowskiego w której pieką świetlicową objęci są uczniowie klas 1-3. Jesteśmy podstawówką powstałą zamiast gimnazjum i sale stale wymagają dostosowywania do potrzeb dzieci młodszych. Na świetlicy uczniowie bawią się i uczą poprzez zabawę :) Malują, śpiewają, czytają, wyklejają, budują i grają ;) Sala świetlicowa to pomieszczenie zaadaptowane na potrzeby kolejnej grupy dzieci które zapisały się na świetlicę i nie są w stanie zmieścić się w jednym pomieszczeniu. Ich marzeniem jest kolorowa przestrzeń dostosowana do realizacji wszelkich marzeń i pasji. Aktualnie mimo starań remont świetlicy jest niemożliwy - napisali pracownicy ZSP nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach na stronie internetowej konkursu.

Oddać głos świetlicę z ZSP nr 2 można tutaj. Głosowanie trwa do 22 grudnia. Każdy może oddać jednego dnia jeden głos za, a jego wartość wynosi 1 punkt. Możemy jednak 100-krotnie zwiększyć wartość 1 głosu. Sposobem na to jest głosowanie z paragonem zakupu w Biedronce gry planszowej Hasbro.

Główną nagrodą w konkursie "Się gra, się ma" jest remont i aranżacja świetlicy - "Playroomu z Wyobraźni" - o łącznej wartości 20 tysięcy złotych. W puli jest także 30 zestawów gier planszowych dla świetlicy, każda o wartości 500 złotych.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.