Wiadomości

  • 16 listopada 2020
  • 24 listopada 2020
  • wyświetleń: 5803

Szkolenie online dla rodziców, opiekunów i wychowawców

Za nami:

Biuro ds. Profilaktyki Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w najbliższym czasie organizuje szkolenie on-line "Pierwsza pomoc emocjonalna". Autorką szkoleń i zarazem osobą prowadzącą jest psycholog Małgorzata Łuba.

dziecko, złość, terapia
Szkolenie online dla rodziców, opiekunów i wychowawców · fot. pixabay.com


- Głównym celem szkolenia jest zwiększenie wiedzy nauczycieli, opiekunów, rodziców oraz pracowników instytucji pomocowych n.t. trudności emocjonalnych i psychicznych, jakich może doświadczać dzieci i młodzież, a także podniesienie kompetencji i umiejętności w reagowaniu na zauważone problemy - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Szkolenie odbędzie się we wtorek, 24 listopada o godzinie 17.00.

Szkolenie jest bezpłatne i skierowane jest do rodziców, opiekunów, wychowawców, osób pracujących z dziećmi i młodzieżą z terenu gminy Czechowice-Dziedzice. Zapisy na szkolenia przyjmuje Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom do piątku, 20 listopada, wyłącznie drogą mailową przy użyciu załączonego formularza zgłoszeniowego. Zeskanowany i podpisany formularz zgłoszeniowy należy odesłać na adres: ppu@um.czechowice-dziedzice.pl. Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu Biura 32 2147161 lub 2147177 (kierownik).

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.