Wiadomości

  • 17 listopada 2020
  • wyświetleń: 2942

Bielska PSSE ostatniej doby zanotowała tylko 33 nowe zakażenia

We wtorek przed południem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej podała najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w Bielsku-Białej i powiecie bielskim. Według danych bielskiego Sanepidu w ciągu ostatniej doby wykazano 33 nowe zakażenia koronawirusem. Zmarły kolejne trzy osoby.

koronawirus
Bielska PSSE ostatniej doby zanotowała tylko 33 nowe zakażenia · fot. pixabay.com


Jak podała Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej, minionej doby w stolicy Podbeskidzia zanotowano 16 nowych zakażeń koronawirusem, a w powiecie bielskim - 17. Zmarły kolejne trzy osoby, które były zakażone: w szpitalu w Wilkowicach zmarli 85-letnia kobieta z powiatu bielskiego i 82-letni mężczyzna z Bielska-Białej, a w szpitalu w Bystrej mężczyzna z powiatu bielskiego w wieku 63 lat. Ostatniej doby na terenie nadzorowanym przez bielską PSSE odnotowano również 74 ozdrowieńców. Obecnie hospitalizowanych jest 52 bielszczan oraz 48 mieszkańców powiatu bielskiego.

W sumie od początku epidemii koronawirusem zostało zakażonych 3840 bielszczan oraz 4434 mieszkańców powiatu bielskiego. Do tej pory ozdrowiało 2174 mieszkańców naszego regionu. Obecnie w kwarantannie domowej przebywa 2429 mieszkańców Bielska-Białej, a 141 jest pod nadzorem epidemiologicznym. W powiecie bielskim kwarantannie poddanych jest 2808 osób, a 153 są pod nadzorem epidemiologiczny.

mp / czecho.pl

źródło: PSSE Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj