czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 listopada 2020
  • wyświetleń: 3073

Koronawirus w Bielsku-Białej i powiecie: zmarło kolejnych 8 osób

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W ciągu ostatniej doby w Bielsku-Białej i w powiecie bielskim odnotowano w sumie 111 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Podsumowujemy sytuację epidemiczną w stolicy Podbeskidzia oraz w powiecie bielskim z ostatniej doby.

Reklama

koronawirus, krew, próbka
Koronawirus w Bielsku-Białej i powiecie: zmarło kolejnych 8 osób · fot. pixabay.com


Według wtorkowego raportu bielskiego Sanepidu, w ciągu ostatniej doby koronawirusem zakażonych zostało 50 bielszczan oraz 61 mieszkańców powiatu bielskiego. W sumie od początku epidemii w terenie nadzorowanym przez PSSE w Bielsku-Białej odnotowano 8385 zakażeń koronawirusem. Hospitalizowanych jest obecnie 52 bielszczan oraz 44 mieszkańców powiatu.

We wtorek potwierdzono również śmierć ośmiu osób, które były zakażone koronawirusem: w szpitalu w Bystrej zmarł 59-letni mężczyzna z powiatu bielskiego, w szpitalu w Bielsku-Białej zmarli 67-letni mężczyzna, 57-letnia kobieta i 75-letni mężczyzna z Bielska-Białej oraz 65-letni mężczyzna, 57-letni mężczyzna, 62-letni mężczyzna i 90-letni mężczyzna z powiatu bielskiego, a w szpitalu w Żywcu 85-letni mężczyzna z powiatu bielskiego. W sumie od początku epidemii zmarło 112 osób zakażonych koronawirusem, z terenu nadzorowanego przez PSSE w Bielsku-Białej.

W ciągu ostatniej doby bielski Sanepid potwierdził również kolejnych 70 ozdrowieńców - w sumie od początku epidemii mamy ich 2244. Obecnie 2423 bielszczan znajduje się w kwarantannie domowej, a 153 jest pod nadzorem epidemiologicznych. W powiecie bielskim jest to odpowiednio 2962 oraz 159 osób.

mp / czecho.pl

źródło: PSSE Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj