czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

 • 23 listopada 2020
 • wyświetleń: 375

Chorwacja- pomysł na wakacje - czarter łodzi

Materiał partnera:

Rejon morza Adriatyckiego, w szczególności Chorwacja od wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem wśród Polaków. Tam właśnie coraz częściej spędzamy wakacje, ciesząc się wodą, piękną pogodą, atrakcjami turystycznymi oraz kuchnią. Jedną z największych atrakcji jest wynajem jachtów.

Chorwacja- pomysł na wakacje - czarter łodzi


Każdy z nas chce odpoczywać, ciesząc się spokojem, dobrą pogodą, korzystając z uroków otoczenia. Wakacje to idealny czas zarówno dla osób, które preferują spokojny wypoczynek na plaży lub na wodzie, jak również dla tych, którzy kochają zwiedzanie, odkrywanie nowych miejsc, kosztowanie regionalnej kuchni. Wspaniałym miejscem do tego, aby mieć zapewnioną pogodę oraz atrakcje jest Chorwacja - zdecydowanie to miejsce, które co roku jest odwiedzane przez coraz większą ilość Polaków.

Dlaczego kochamy ten kraj? Powodów jest wiele, a największe z nich to oczywiście piękne, czyste oraz ciepłe morze, przepiękna linia brzegowa, duża ilość wysp, bardzo dobre zaplecze infrastrukturalne oraz rozsądne ceny. Nie bez znaczenia jest również pogoda. Świetny klimaty sprzyja temu, aby korzystać z najróżniejszych atrakcji, jak na przykład wynajem jachtu. Z takiej usługi można skorzystać przy pomocy portalu GlobeSailor https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow-chorwacja-d265.html

Dlaczego wynajem jachtu to doskonały sposób na relaks?Z roku na rok wynajem jachtów czy innych łodzi cieszy się stale rosnącą popularnością, głównie ze względu na coraz większą świadomość Polaków, większą zasobność, a także bardzo dobrą infrastrukturę oraz rozsądne ceny. Dzięki temu spędzanie wakacji pod żaglami nie nadwyręża urlopowego budżetu. Jeżeli nie mamy doświadczenia, możemy skorzystać z pomocy skipera, który będzie pilotował łódź, a my w tym czasie będziemy cieszyć się jachtingiem.

Główną zaletą są oczywiście niezapomniane wrażenia i możliwość spędzenia wolnego czasu w inny sposób, niż tradycyjny - na lądzie. Perspektywa odwiedzenia różnych miejsc, sprawdzenia plaż na różnych wyspach, zobaczenia Chorwacji z innej pespektywy jest również bardzo atrakcyjna.

Co zrobić, aby wynająć jacht w sposób bezpieczny i komfortowy?Nawet doświadczeni żeglarze często mają problemy z wyborem odpowiedniej łodzi. Jeżeli więc nie mamy doświadczenia i nie wiemy, czym się kierować, bardzo dobrym sposobem na czarter wymarzonej łodzi jest współpraca z GlobeSailor.

Jakie są najważniejsze zalety współpracy? Wśród nich można zdecydowanie wymienić:

 • doświadczenie, które w tej branży ma kluczowe znaczenie,
 • szerokie zaplecze jachtów i bardzo dobra dostępność,
 • jachty o wysokim standardzie i bardzo dobrej dostępności,
 • kompleksowa pomoc w wyborze jachtu,
 • pomoc skipera,
 • elastyczne warunki oferty, indywidualne podejście do każdego klienta,
 • przejrzyste zasady współpracy,
 • niskie zaliczki,
 • gwarancja zwrotu zaliczki w przypadku powrotu obostrzeń.


Czarter jachtu - doskonały wypoczynek również w większym gronieChorwacja to również raj dla turystów, którzy wynajmują domy oraz organizują wyjazdy grupowe. Wynajem jachtu jest więc ogromną atrakcją, z której chętnie korzystają tacy urlopowicze. Większa ilość osób przekłada się także na komfort rejsu, a także zmniejszenie kosztów. Kilka osób zdecydowanie dzięki odpowiedniej składce może wynająć jacht o większym standardzie lub bez problemu wydłużyć rejs, dzięki temu będzie można zwiedzić więcej miejsc.