czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 grudnia 2020
  • wyświetleń: 647

Bukmacherskie promocje - czym są i jak je wykorzystać?

Materiał partnera:

Naturalnie skoro czytasz ten artykuł, to zapewne chcesz dowiedzieć się jak najwięcej o promocjach bukmacherskich, czyż nie? Dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto jest wiedzieć o bonusach bukmacherskich - jak z nich korzystać, oraz czy w ogóle warto je wykorzystać do swoich celów!

Jak wykorzystać swój bonus na start?Zanim zacytujemy promocje poszczególnych bukmacherów, warto w tym miejscu wspomnieć o standardowym bonusie na start. Są to zazwyczaj darmowe zakłady sportowe lub zakłady bez ryzyka - zwane cashbackami. Chociaż są to atrakcyjne opcje, i tak trzeba być ostrożnym, ponieważ buk zazwyczaj konstruuje zasady gry w taki sposób, aby potencjalni nowi gracze mieli najmniejsze szanse na otrzymanie tej darmowej kasy, ale o tym opowiemy za chwilę.

Uważaj!Przed wyborem bonusu na start u danego, legalnego bukmachera warto trochę zrozumieć, ale przede wszystkim dokładnie zapoznać się z regulaminem i wybrać ten, który może sprawiać najmniejsze trudności w obróceniu tym bonusem. Jeżeli masz z tym problem to polecamy najpopularniejsze w Polsce forum bukmacherskie betonline, na którym szybko znajdziesz mnóstwo wartościowych poradników.

Musimy sobie jednak uświadomić, że niestety zakłady sportowe są zaprojektowane w taki sposób, że masz szansę na wygraną, ale ze względu na niewielki rozmiar w większości przypadków wygrywa to buk, a nie Ty. Dlatego wiele osób, które sprzeciwiają się tego rodzaju rozrywce, twierdzi, że buk oszukuje, ale tak naprawdę nie ma tu na czym oszukiwać, ponieważ gra została zaprojektowana od początku tak, aby dawać bukmacherowi jak największą szansę na zwycięstwo, podczas gdy gracz może sobie grać ile chce, ale czy wygra - to już bukmachera nie interesuje.

Promocje od STSZacznijmy od najlepszego bukmachera w Polsce - STS. Na początku będzie oferował bonus bez depozytu w wysokości 29 zł. Mówi się, że jest to jeden z najpopularniejszych bonusów STS oferowanych przez tego buka. Otóż wpisując w procesie rejestracji kod "BETONLINE" możemy zebrać: 29 zł za darmową rejestrację, 20 zł za zakłady bez ryzyka, 100% Bonus od depozytu do 1200 zł (czyli buk pomnoży Twój dochód na twoje konto bukmacherskie), bonus e-sportowy: 25 zł. Jeśli zaprosisz kogoś do rejestracji u bukmachera STS, możesz otrzymać dodatkowe 50 złotych na swoje konto bonusowe. Dodatkowo dla najlepszego gracza co miesiąc możesz wygrać nawet 135 000 złotych miesięcznie, ale to jest już biznes Klubu STS . Generalnie rejestrując się kodem "BETONLINE" można dostać nawet do 1550 złotych, chociaż jak już wspomnieliśmy, przed przystąpieniem do tych promocji prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Bonusy od BetfanWejście na rynek zakładów i zdobycie własnych klientów nie jest łatwe, dlatego bukmacher Betfam ma świetny pakiet powitalny, który zawiera aż trzy bonusy na start. Łącznie możesz otrzymać do 3000 zł (1000 zł na jedną płatność). Niestety warunki wypłaty tego bonusu są trudne do spełnienia. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z ofert Betfan, musisz być przygotowany na to, że prawie nie ma szans na wypłatę bonusu ze swojego konta.

Jednym z najbardziej pożądanych bonusów od betfan jest seria darmowych zakładów o łącznej wartości 30 zł. Suma zawiera do 15 darmowych zakładów po 2 złote na zakład. Co więcej, nawet w e-sporcie czy sportach wirtualnych możesz z powodzeniem wykorzystać ten bonus betfan - niekoniecznie normalny zakład.

Po pierwszej wpłacie otrzymasz 5 zakładów darmowych na wirtualne o wartości 2 złotych. Pamiętaj jednak, że tutaj kurs nie może być niższy niż 2,50. Po drugim depozycie otrzymasz 5 darmowych zakładów e-sportowych o tej samej wartości. W takim przypadku tylko minimalna cena kuponu na co najmniej 3 aktywności wynosi 1,35 (łączna cena kuponu nie może być niższa niż 3,50), aby skorzystać z rabatu. Wreszcie, po dokonaniu trzeciego depozytu, otrzymasz 5 darmowych tradycyjnych zakładów sportowych. W tym przypadku minimalna stawka wynosi 5,00.

Kolejną częścią premii początkowej Betfan jest zwrot gotówki o łącznej wartości 600 zł. Po pierwszej wpłacie możesz dokonać zwrotu do 100 zł, drugiej wpłaty do 200 zł, a trzeciej do 300 zł. Wielu graczy lubi ten bonus od Betfan, ponieważ nawet w przypadku nieudanego zakładu, przynajmniej zwróci środki na Twoje konto.

Bonusy od FortunyOczywiście na początku nowi gracze bukmachera Fortuna mogą liczyć na bonus startowy nagrodzony w postaci kodów lub po prostu aktywować go automatycznie. Przede wszystkim Fortuna udostępnia graczom pierwszy kupon jako zakład bez ryzyka lub cashback, do maksymalnej kwoty 200 zł. Dodatkowo za samą rejestrację można dostać nawet 20 złotych za grę, ale wszystko zależy od zasad, których przestrzega gracz i zgodzić się na warunki bonusu.

Bonus na start od BetclicFirma bukmacherska Betclic zaoferowała swoim graczom cashback aż do 550 złotych. Ponadto przygotowała też kilka działań promocyjnych, aby zwiększyć Twój bonus startowy. Minimalny depozyt na bonus to 1 złoty. Oczywiście możesz wpłacić więcej, nawet jeśli stracisz wpłatę 550 zł, to nic nie stracisz. Aby jednak wykorzystać bonus powitalny w betclic, musisz postawić zakład 6 razy przy minimalnym kursie 2,0. Liczone są zakłady pojedyncze, AKO i zakłady w grze. Jeśli jednak chcesz wypłacić bonus, musisz przyspieszyć. Rejestracja konta trwa tylko 30 dni.

Podsumowując - to ty wybierasz, który bukmacher ma najlepszy bonus.