Wiadomości

  • 7 grudnia 2020
  • 10 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2238

Grudniowa akcja krwiodawstwa na placu Jana Pawła II

Za nami:

Jedna akcja krwiodawstwa odbędzie się w grudniu w Czechowicach-Dziedzicach. Ambulans, w którym będzie można oddać ten cenny płyn, stanie w czwartek, 10 grudnia pod Urzędem Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Akcja krwiodawstwa w Czechowicach-Dziedzicach
Akcja krwiodawstwa w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Jerzy Zużałek


Krew będzie można oddawać od 9.00 do 14.00. - W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 konieczne jest używanie maseczek ochronnych i rękawiczek. Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody - przypomina Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabatów dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Prosimy odwiedzić stronę http://www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.