czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1693

PWiK uruchamia system SMS i e-mail informujący o pracach spółki

Czechowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęło testy związane z SMS-owym oraz mailowym powiadamianiem klientów o prowadzonych przez spółkę pracach na sieci wodociągowej.

kanalizacja, węzeł zasuw
Konserwacja sieci wodociągowej - będzie przerwa w dostawie wody · fot. PWiK Czechowice-Dziedzice


PWiK w Czechowicach-Dziedzicach od kilku miesięcy umieszcza informacje o awariach lub pracach na sieci wodociągowej na bieżąco na swoim profilu na Facebooku. Jednak nie wszyscy mieszkańcy naszej gminy posiadają konto na tym portalu społecznościowym. Dlatego też PWiK rozpoczęło testy powiadomień w formie wiadomości SMS lub e-mail.

- Przekazywane informacje dotyczyć będą ograniczeń w dostawach wody związanych z planowanymi modernizacjami oraz pracami konserwacyjnymi sieci. Wiadomości informacyjne w formie SMS wysyłamy z numeru 570 581 846, e-maile zaś z adresu: powiadomienia@pwik.czechowice-dziedzice.pl. Informacje dotyczące prowadzonych przez nas prac naprawczych-awaryjnych dostępne będą na naszej stronie internetowej oraz Facebook'u - informuje PWiK Czechowice-Dziedzice.

- Obecnie w bazie PWiK posiadamy ponad 50% danych kontaktowych naszych klientów - numery telefonów komórkowych bądź adresy e-mail. Jeśli nasi klienci wyrażą chęć otrzymywania komunikatów, to prosimy o aktualizację/uzupełnienie swoich danych pod numerem 503 199 805 - jest to numer do Działu Sprzedaży i Analiz - zwraca uwagę czechowicka spółka miejska.

Szczegółowe informacje odnośnie ograniczeń w dostawach wody można nadal otrzymywać bądź zweryfikować pod numerem Biura Obsługi Klienta 32 215 37 17 lub u dyspozytora pod numerem alarmowym PIM/PWiK 994.

Ponadto warto tutaj wspomnieć, że informacje o pracach związanych z kontraktem "Regulacja gospodarki wodno-ściekowej w Gminie Czechowice-Dziedzice- etap 2" można na bieżąco sprawdzać na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Inżynierii Miejskiej.

mp / czecho.pl, źródło: PWiK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.