Wiadomości

  • 16 grudnia 2020
  • 5 stycznia 2021
  • wyświetleń: 4331

Kursowanie autobusów PKM i MZK w okresie świąteczno-noworocznym

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach poinformowało, jak będą kursować jego autobusy w okresie świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Duże ograniczenia czekają pasażerów MZK Bielsko-Biała, w tym popularnej "50" z naszego miasta do Bielska-Białej.

autobus, pkm, linia 3
Jak będą kursować autobusy PKM w okresie świąt i Nowego Roku? · fot. Grzegorz Macura / PKM Czechowice-Dziedzice


W Wigilię oraz Sylwestra autobusy PKM będą kursować według feryjnego rozkładu jazdy, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok - w poszczególnych godzinach wg świątecznego rozkładu, a w drugi dzień świąt oraz 27 grudnia oraz 6 stycznia 2021 roku - według świątecznego rozkładu jazdy. Szczegóły dostępne są na poniższej grafice.

Jak będą kursować autobusy PKM w okresie świąt i Nowego Roku?
Jak będą kursować autobusy PKM w okresie świąt i Nowego Roku? · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


PKM poinformował również, jak w okresie świąteczno-noworocznym będzie czynny Punkt Sprzedaży Biletów, który znajduje się przy czechowickim dworcu autobusowym. Szczegóły na poniższym plakacie.

Godziny otwarcia Punktu Sprzedaży Biletów PKM
Godziny otwarcia Punktu Sprzedaży Biletów PKM · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


O ograniczeniach w kursowaniu swoich autobusów poinformowało również MZK Bielsko-Biała. Od poniedziałku, 28 grudnia do środy, 30 grudnia pojazdy bielskiego przewoźnika będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty. W Sylwestra autobusy MZK będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty wyłącznie do godziny 18.00, zaś w Nowy Rok pojazdy MZK będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele począwszy od godziny 9.45.

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice, komunikacja.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.