czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2485

Setki kilogramów jedzenia uratowane przed zmarnowaniem

Czechowicka Jadłodzielnia, która znajduje się przy ulicy Barabasza, ma już rok! Jest to okazja do podsumowania jej działalności w ostatnich 12 miesiącach.

Reklama

Jadłodzielnia
Jadłodzielnia w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Jadłodzielnia Foodsharing Czechowice-Dziedzice


- Świętujemy dziś pierwszą rocznicę działalności czechowickiej Jadłodzielni. Start tuż przed Bożym Narodzeniem okazał się wielkim sukcesem. W okresie świątecznym półki Jadłodzielni uginały się i mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. To był ciężki rok, ale cieszy nas bardzo świadomość tego, że setki kilogramów jedzenia udało się uratować przed zmarnowaniem - napisali Kamil Bartoszek, Paula Antonik-Wróbel, Dorota Bartoszek, ekipa czechowickiej Jadłodzielni, na jej Facebooku.

Jadłodzielnia: Setki kilogramów jedzenia uratowane przed zmarnowaniem
Jadłodzielnia: Setki kilogramów jedzenia uratowane przed zmarnowaniem · fot. Jadłodzielnia Czechowice-Dziedzice


- Mamy nadzieję, że kolejną rocznicę będziemy świętować w lepszych okolicznościach i znów będziemy mogli liczyć na wsparcie restauracji, które obecnie walczą o przetrwanie. Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu - podkreślają. Bieżące informacje na temat czechowickiej Jadłodzielni można znaleźć na jej profilu na Facebooku, który dostępny jest www.facebook.com/Jadłodzielnia-Foodsharing-Czechowice-Dziedzice-100847948090748.

Loading...


mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.