Wiadomości

  • 28 grudnia 2020
  • wyświetleń: 6391

Samochód ciężarowy w rowie przy DK-1 w Kobiórze. Były utrudnienia

W poniedziałek, 28 grudnia około godziny 6.30 samochód ciężarowy wpadł do rowu przy drodze krajowej nr 1 w Kobiórze. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Samochód ciężarowy w rowie przy DK-1 w Kobiórze - 28.12.2020
Samochód ciężarowy w rowie przy DK-1 w Kobiórze - 28.12.2020 · fot. KPP Pszczyna


Zdarzenie miało miejsce na jezdni prowadzącej w stronę Katowic, w rejonie zajazdu "pod Dzikiem". Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierującemu samochodem ciężarowym Scania na szczęście nic się nie stało. Wstępnie wiadomo, że mężczyzna stracił na chwilę koncentrację i zjechał z drogi do przydrożnego rowu.

Na miejscu przez około 10 godzin trwały czynności zmierzające do usunięcia skutków zdarzenia drogowego. Naczepę w pierwszej kolejności trzeba było rozładować, a następnie wyciągnąć cały zestaw z rowu. Pomoc drogowa, która podjęła się tego zadania, uporała się z tematem bez całkowitego zamknięcia drogi na dłużej niż dziesięć minut (nie było konieczności organizowania objazdów na tak krótki czas). Około godziny 17.00 ruch wrócił do normy.Loading...

BM, sid / czecho.pl

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.