Wiadomości

  • 2 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3833

Możesz zostać policjantem. KWP ogłosiło przyjęcia do służby

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach poinformowała, że w 2021 roku realizowane będą przyjęcia kandydatów do służby w jednostkach policji województwa śląskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i warunkami służby. Pamiętaj, że służba w Policji jest służbą dla społeczeństwa - wymagającą Twojego zaangażowania, odpowiedzialności, uczciwości i poczucia misji.

komenda
Możesz zostać policjantem. KWP ogłosiło przyjęcia do służby · fot. Mirek Stecyk


Dokumenty kandydatów do służby w bielskiej policji przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.30 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Wapiennej 45, tel. 47 857 15 02, 47 857 15 03, pok. B-123. Szczegóły rekrutacji znajdują się tutaj.

W związku z utrzymującym się stanem epidemii celem zminimalizowania zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, interesanci przyjmowani są w stosownym reżimie sanitarnym, do którego przestrzegania zobligowani są wszyscy jego uczestnicy. Kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce policji powinni stosować maseczki ochronne, zaleca się także posiadać własne przybory do pisania, a także stosować się do ewentualnych innych zaleceń wskazanych przez pracowników jednostki.

W celu złożenia dokumentacji należy się wcześniej skontaktować telefonicznie. Ogłoszenie kadrowe o realizacji przyjęć kandydatów do służby w policji w 2021 roku znajduje się tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.