czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 stycznia 2021
  • 31 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3430

SP2 i MDK wspierają WOŚP - można wpłacać datki do eSkarbonek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

W tym roku pieniądze na cele charytatywne WOŚP zbierane są nie tylko podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz można wpłacać datki do wirtualnych eSkarbonek. W Czechowicach-Dziedzicach założyli ją społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Miejski Dom Kultury.

Czechowicki MDK wspiera WOŚP - można wpłacać datki do eSkarbonki
Czechowicki MDK wspiera WOŚP - można wpłacać datki do eSkarbonki · fot. WOŚP


- Szkolne Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach po raz kolejny zgłosiło chęć zebrania środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki uprzejmości mamy jednej z uczennic, skarbonka jest uruchomiona i w łatwy sposób można dokonać wpłaty! Nie możemy się spotkać, ale dzięki płatnościom online włączenie się w akcję jest możliwe w każdym momencie i w każdym miejscu! Liczymy na pomoc w zapełnieniu naszej puszki. Zbiórka trwa do końca stycznia, liczy się każda złotówka. Bądźmy razem! - informuje Szkoła Podstawowa nr 2. eSkarbonka założona przez społeczność placówki znajduje się tutaj.

eSkarbonkę założył również czechowicki MDK, o czym kilka dni temu poinformował czechowicki sztab WOŚP - Zasil konto czechowickiej zbiórki na WOŚP poprzez eSkarbonkę. Nasz sztab działa nie tylko w dniu finału. Działajmy na wspólny wynik naszego miasta i tak wspaniały cel jakim jest zasilenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zachęca czechowicki sztab WOŚP. Wirtualna eSkarbonka, założona przez czechowicki MDK, dostępna jest tutaj.

"Finał z głową" - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była gotowa, by 10 stycznia po raz 29. grać nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 1362 Sztaby, mimo pandemii, bardzo, bardzo wiele osób chciało z nami grać. - Pokonaliśmy mnóstwo różnych przeciwności, aby zorganizować Sztaby, i nadal jesteśmy gotowi, jesteśmy w blokach startowych, aby zagrać i zbierać pieniądze, aby ratować zdrowie i życie Polaków. Chciałbym wszystkim zakomunikować, że zmieniliśmy datę naszego Finału - będziemy grali 31 stycznia! - powiedział w grudniu Jurek Owsiak, prezes fundacji WOŚP.

mp / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.