Wiadomości

  • 8 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1686

Jaką zabawkę kupić dla 3-latka, a jaką dla 5-latka?

Materiał partnera:

Wybierasz się na urodzinki do chrześnicy? A może po prostu jedziesz w odwiedziny do znajomych, którzy mają małe dziecko? Po raz pierwszy od kilku miesięcy zobaczysz swoją 5-letnią bratanicę? Każda z tych okazji jest dobra, aby kupić miły, okolicznościowy prezent. Co jednak kupić, kiedy nie masz pewności jaki prezent będzie najlepszy dla dziecka w danym wieku? Z artykułu dowiesz się co kupić dla 3-latka, a jaki prezent warto kupić 5-latce. Zapraszamy do lektury!

1.Zabawki dla 3-latków
2.Zabawki dla 4-latków
3.Zabawki dla 5-latków
4.Zabawki dla 6-latków

Sprawdź poniższe zestawienie i dowiedz się co warto kupić dziecku w wieku trzech, czterech, pięciu lub sześciu lat, aby wywołać uśmiech na jego twarzy a przy okazji - nie zrujnować domowego budżetu.

Zabawki dla 3-latkówNa jakie zabawki dla 3-latków warto postawić? Proponujemy na początek wejść na dowolny sklep www z zabawkami dla dzieci, np. https://www.landtoys.pl/pl/c/Zabawki-dla-3-latkow/389 i nieco się rozejrzeć. Jedną z ciekawszych opcji będą tu z pewnością gry edukacyjne, takie jak Pociąg ABC z dźwiękiem. Bardzo ciekawe są gry "kuchenne" takie jak Magiczne Wypieki czy Domowy Makaron. Świetnym pomysłem będą z pewnością proste puzzle, dostosowane do 3-latków. Oczywiście nie mogło zabraknąć figurek z lalkami, dinozaurami lub postaciami z bajek.

Zabawki dla 4-latkówJak wybrać fajną zabawkę dla 4-latka? Polecamy gry, które uczą wiedzy o otaczającym nas świecie. Świetnym pomysłem będzie gra Hoduj Zwierzęta, Co Robi Miś lub Samochody. Oczywiście w tej kategorii nie może zabraknąć lalek Barbie w różnych zestawach. Ciekawą opcją są również gry takie jak Warcaby czy Potwory Do Szafy.

Zabawki dla 5-latkówJaką zabawkę kupić 5-letniemu dziecku aby było zadowolone? Możliwości jest mnóstwo! Wystarczy wejść na stronę: https://www.landtoys.pl/pl/c/Zabawki-dla-5-latka/403 aby przekonać się jak wiele ciekawych gier i zabawek znajduje się w bieżącej ofercie. Polecamy te produkty, które rozwijają wiedzę i umiejętności dziecka, np. Warcaby, Chińczyk lub Quiz Gdzie Raki Zimują? W kategorii tej znajduje się też wiele ciekawych zabawek związanych z motoryzacją, np. samochodami czy koparkami. Warto też je rozważyć.

Zabawki dla 6-latkówJaka zabawka dla 6-latka? W tym wieku wachlarz możliwości jest ogromny! Możesz np. kupić gry edukacyjne, takie jak Statki, Inteligencja, Tangram, Omnibus czy Zgaduj-Zgadula. 6 lat to doskonały czas na tego typu gry. Poprzez zabawę dziecko rozwija swoją wiedzę o świecie oraz uczy się nowych rzeczy. Zawsze możesz też postawić na zabawki, które pełnią mniej edukacyjną rolę, a po prostu sprawiają radość podczas zabawy.