Wiadomości

  • 14 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1043

Dlaczego warto wybrać Drupal Commerce do sklepu internetowego?

Materiał partnera:

Jednym z najbardziej wszechstronnych systemów zarządzania treścią jest Drupal. Na jego funkcjonalności zyskują nie tylko małe i średnie strony, ale także rozbudowane witryny. Czy wiedziałeś jednak, że możesz również stworzyć sklep internetowy na Drupal CMS? Korzystanie z tego rozwiązania przynosi wiele korzyści w e-commerce. Jakich? Sprawdź poniżej 6 powodów, dla których Drupal jest dobrym rozwiązaniem w sklepie online.

Dlaczego warto wybrać Drupal Commerce do sklepu internetowego


Drupal Commerce to open sourceDrupal Commerce jest rozwiązaniem open source, dlatego kod źródłowy dostępny jest dla każdego. Nie ma tu żadnych opłat licencyjnych, więc oprogramowanie można używać i dostosowywać w dowolny sposób bez konieczności posiadania pozwolenia lub licencji. Sklep internetowy na Drupal CMS to platforma, którą udoskonalisz według własnych potrzeb i zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Nie trzeba tu być zależnym od twórców oprogramowania - wystarczy odpowiedni zespół programistów.

Przystosowanie do urządzeń mobilnychZgodność z urządzeniami mobilnymi stała się nieodłącznym elementem każdej platformy e-commerce. Tworzenie witryn, które umożliwiają przeglądanie ich na telefonie czy tablecie, to nie tylko krok w kierunku odbiorcy, ale również dbałość o zwiększenie konwersji w swoim sklepie. Drupal Commerce jest przystosowany do urządzeń mobilnych, dlatego witryna będzie płynnie na nich działać.

Wysoki poziom bezpieczeństwaDrupal to jeden z najbardziej bezpiecznych systemów dostępnych na rynku. Nie ma się co dziwić - ta kwestia jest priorytetowa dla całego teamu Drupala, dlatego też specjalnie został powołany zespół ds. Bezpieczeństwa. Członkowie zespołu nieustannie monitorują oprogramowanie, by w porę identyfikować luki w zabezpieczeniach i tym samym pomagać w wydawaniu poprawek. Drupal Commerce to również mechanizmy bezpieczeństwa jak np. definiowanie ról użytkowników, system raportowania błędów rejestrujący naruszanie bezpieczeństwa czy szyfrowanie haseł użytkowników. Warto także wspomnieć, że system spełnia standardy Open Web Application Security Project (OWASP).

Rozbudowana funkcjonalność po wyjęciu z pudełkaInterfejs WYSIWYG Drupala umożliwia tworzenie i edytowanie treści bez doświadczenia w HTML, co czyni go prostym w użytkowaniu. Ale to nie wszystko, czym charakteryzuje się system. Drupal Commerce to najlepszy wybór dla sklepów wielojęzycznych - udostępnia on wiele języków i umożliwia wykrycie preferowanego języka poprzez identyfikację IP użytkownika. Poza tym Drupal Commerce zapewnia wiele innych funkcji potrzebnych do prowadzenia sklepów internetowych: obsługę wielu walut i wielu sklepów, różne typy zamówień, systemy rabatów i promocji, obliczenia podatkowe czy też wariacje produktów.

Elastyczność i skalowalność dla każdego projektu
Drupal Commerce jest bardzo elastycznym systemem e-commerce. Niezależnie od rodzaju i rozmiaru projektu sklepu internetowego możesz zbudować witrynę spełniającą Twoje oczekiwania. Skalowalność to kolejna ważna cecha, na którą każda firma powinna zwrócić uwagę. Idealnym rozwiązaniem jest takie, które rozwija się wraz z rozwojem firmy, a zużyte zasoby potrzebne do obsługi takiego wzrostu będą minimalne. Elastyczność Drupala w połączeniu z jego skalowalnością tworzą idealny system dla firmy w każdym stadium rozwoju.

Łatwy dostęp do wsparciaDrupal Commerce to wynik pracy użytkowników i programistów z całego świata, dlatego społeczność tego narzędzia jest naprawdę duża. Dzięki temu, pomoc w przypadku wszelkich problemów jest ogólnodostępna, a szeroki zasięg społeczności sprawia, że dostęp do wsparcia nie jest ograniczony do jednego dostawcy.

Czy powyższe argumenty przekonały Cię do Drupal Commerce? To narzędzie sprawia, że platformy e-commerce otrzymują atrakcyjne i dostosowane do nich rozwiązanie. W Drupal Solution wiemy, jaki potencjał posiada to narzędzie, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy wyciągnąć z niego to, czego potrzebują nasi klienci. Wiemy, że sklep internetowy na Drupal CMS to inwestycja w przyszłość, która zapewni świetne wrażenia użytkownikom, jak i twórcom sklepu.