Wiadomości

  • 27 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2973

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój powraca dla Was!

Artykuł sponsorowany:

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa, w dalszym ciągu sprawia, że świat nie wrócił do normalności. Wiele firm i instytucji nie działa lub działa w sposób ograniczony. Jedną z nich jest Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój, które nie może w pełni funkcjonować przez wstrzymanie pobytów sanatoryjnych.

Uzdrowisko Goczałkowice


Jednak, ludzie w dalszym ciągu potrzebują rehabilitacji, badań oraz leczenia chorób narządu ruchu oraz reumatycznych. Z myślą o tych wszystkich osobach, zachowując najwyższe standardy sanitarne, Uzdrowisko wznowiło część swojej działalności. Otwarta została Poradnia Rehabilitacyjna, w ramach której można umówić się na wizytę lekarską oraz zabiegi fizjoterapeutyczne. Dla osób korzystających z leczenia, możliwe jest również wykupienie noclegów hotelowych.

W Uzdrowisku cały czas działają także Odziały Szpitalne: Rehabilitacyjny i Reumatologiczny, gdzie z pobytów można skorzystać w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Ponadto czynne są Laboratorium Analityczne i Pracownia RTG, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (32 449 21 35 - laboratorium, 32 449 20 14 - RTG). W laboratorium można wykonać m.in. test na Przeciwciała IgG i IgM na Sars-Cov-2 jakościowy w cenie 55,00 zł.

Uzdrowisko nie zapomina też o najmłodszych i zaprasza do pawilonu Stokrotka. W Stokrotce skorzystać można obecnie z pobytu na Oddziale Szpitalnym po wcześniejszym skierowaniu, wizyty w Poradni Rehabilitacyjnej oraz z zabiegów fizjoterapeutycznych.Uzdrowisko, mając na uwadze jak wiele osób nie wróciło jeszcze do pełnej sprawności po przebyciu Covid-19, oferuje dla Państwa program zabiegów po przebytej chorobie Covid-19. Jest to program ukierunkowany na remisję choroby, poprawę wydolności wysiłkowej i krążeniowej, sprawności oddechowej, siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej oraz wsparcie zdrowia psychicznego.

Z Uzdrowiskiem kontaktować się można codziennie w godzinach 8:00 - 19:00, pod numerem telefonu 32-449-20-20.