czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 lutego 2021
  • 5 lutego 2021
  • wyświetleń: 1404

Trwają konsultacje nt. programu dot. bezdomności zwierząt

Za nami:

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, działającym na obszarze gminy do wzięcia udziału w konsultacjach projektu programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Czechowice-Dziedzice w roku 2021.

Reklama

pies, bezdomny, wierzę, zwierzęta
Trwają konsultacje nt. programu dot. bezdomności zwierząt · fot. Mam kota na punkcie psa


Konsultacje trwają od 1 do 22 lutego. Opinie oraz uwagi o programie można składać w następujący sposób:
  • składanie uwag i opinii na formularzu konsultacji w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach pracy Urzędu lub przesłanie pocztą,
  • składanie uwag i opinii na formularzu konsultacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: os@um.czechowice-dziedzice.pl


Więcej informacji w zarządzeniu Nr 15/21 oraz w dokumencie "Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice w roku 2021". Formularz konsultacji znajduje się tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.