czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 lutego 2021
  • wyświetleń: 3305

Sklep medyczny i wypożyczalnia medyczna NZOZ "Salus" zaprasza!

Artykuł sponsorowany:

"Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz..." te słowa Jana Kochanowskiego bardzo zyskały na aktualności w ostatnich miesiącach. Systemowi ochrony zdrowia, mimo usilnych starań, nie udaje się w pełni zapewnić należytej pomocy pacjentom i ich rodzinom. Zarówno w sferze dostępności usług, ale również niezbędnego sprzętu medycznego. Coraz więcej sklepów i wypożyczalni medycznych realizujących wnioski NFZ* jest niedostępna dla potrzebujących, a tych przecież nie ubywa

Salus


Przychodnia NZOZ "Salus" w Czechowicach - Dziedzicach wśród szerokiego wachlarza swoich usług zapewnia również dostęp do wyspecjalizowanego sprzętu medycznego w ramach sklepu i wypożyczalni, w tym realizuje wnioski NFZ. Bogaty asortyment produktów niezbędnych do pielęgnacji i opieki nad chorym w domu oraz indywidualne podejście do klientów i ich potrzeb, to jej znak rozpoznawczy. Oferta obejmuje również różnorodny sprzęt do ćwiczeń i rehabilitacji w warunkach domowych, do jakich teraz zostaliśmy zmuszeni. Ponadto duży wybór spośród drobniejszego sprzętu jak ciśnieniomierze, inhalatory, tlen do inhalacji czy nawet igły do akupunktury, ortezy, poduszki, szeroki wachlarz kosmetyków dla osób chorych etc. Oczywiście wyboru pomaga dokonać wysoko wykwalifikowana obsługa, która zawsze chętnie pomoże i doradzi. Warto wspomnieć, że NZOZ "Salus" daje możliwość indywidualnego zamówienia produktów, których nie ma dostępnych stacjonarnie, a są niezbędne do opieki.

Jednak właściwy sprzęt i produkty pielęgnacyjne, to nie wszystko. Każdy chory i jego rodzina przede wszystkim potrzebują opieki i wsparcia. W związku z tym, NZOZ "Salus" zapewnia kompleksową pomoc oferując również odpłatne usługi pielęgniarskie.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z NZOZ "Salus" w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Sienkiewicza 6 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz w piątki od 9.00 do 13.00, telefonicznie: 32 214 61 19 lub mailowo: nzozsalus@onet.eu

Ze względu na spore zainteresowanie sklep otwarty jest dodatkowo w drugą i ostatnią sobotę miesiąca w godzinach od 10:00 do 12:00.

Zapraszamy

--
NZOZ "Salus" sp. z o.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice,
ul. Sienkiewicza 6
tel: 32 214 61 19