czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 lutego 2021
  • wyświetleń: 1823

Najlepsze promocje bukmacherskie w roku 2021

Materiał partnera:

Zmywarka to urządzenie, wokół którego narosło wiele mitów. Jednym z nich jest stwierdzenie, że zmywarki zużywają duże ilości prądu, podczas gdy tak naprawdę jest to sprzęt, który jak żaden inny, jest w stanie zapewnić nam oszczędności w domowym budżecie. Co lepsze: mycie ręczne czy automatyczne, jakie są wady i zalety zmywarek, i dlaczego zmywarka do gwarantowane oszczędności?

Najlepsze promocje bukmacherskie w roku 2021


Każdy gracz uwielbia wręcz, kiedy otrzymuje promocje bukmacherskie - bo w końcu to po części pomaga wygrywać. Jednakże przy wybieraniu bonusów trzeba bardzo uważać - ale o tym dowiesz się już za chwilę!

Bonusy od FortunaDla nowych graczy ten bukmacher przygotował ciekawe bonusy powitalne, które składają się na zakłady bez ryzyka 120 zł, do 1000 zł za pierwszy depozyt; + darmowe zakłady Fortuna 20 zł. Oprócz tego po rejestracji będziesz miał możliwość zamiany punktów Fortuna na gotówkę (140 punktów = 1 zł). Jeśli chcesz skorzystać z bonusów i promocji tego bukmachera, przeczytaj, jak zarejestrować konto w eFortunie za pomocą kodu promocyjnego - możesz również skorzystać z kodu ,,BETONLINE", aby otrzymać jeszcze więcej korzyści z tytułu swojej rejestracji.

Promocje od STSOperator zakładów bukmacherskich STS oferuje bonus powitalny w wysokości 1000 złotych od depozytu przy użyciu kodu bonusowego - oprócz tego możesz otrzymać freebet nawet do 29zł. Gracze, którzy zarejestrowali konto, mogą zapewnić sobie dodatkowe 50 zł, jeśli ich znajomy zarejestruje swoje konto u STS, dodatkowo STS co tydzień przyznaje 1000 najaktywniejszym użytkownikom od 20 do 100 zł bonusu na ich konta promocyjne. Wielu graczy uznaje, że to właśnie STS posiada najlepsze promocje bukmacherskie, ale jeszcze została nam do omówienia oferta bukmachera Betfan!

Promocje w BetfanBetfan to bukmacher promowany przez Mariusza Pudzianowskiego - ten bukmacher zaskoczył rynek promocją, łącząc standardową premię 1000 zł z mnożnikiem x3, aby uzyskać najwyższą premię w Polsce. Pakiet bonusowy o wartości 3000 zł zaczynający się od kodu promocyjnego Betfan otwiera rynek (w odpowiedzi forBET zmaksymalizował standardowy bonus do 2000 zł). Dodatkowo bonus można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami Betfan, takimi jak BetRadar365 i grami, które są wolne od podatku zgodnie z regulaminem Betfan.

Zanim zaczniesz korzystać z promocjiWarto jest zrozumieć kilka rzeczy, zanim zaczniesz korzystać z bonusów bukmacherskich. Obstawianie opiera się wyłącznie na kwocie określonej w warunkach promocji. Wyjaśnimy Ci na przykładzie. Załóżmy, że rejestrujemy nowe konto gracza u konkretnego bukmachera, który zapewnia ciekawe promocje - na przykład pomnożenie depozytu przez x2. Co to znaczy?

W teorii wystarczy wpłacić 50 zł depozytu, a buk "wpłaci" kolejne 50 zł na Twoje konto. Jest to normalna sytuacja, ale musisz pamiętać o tym, że w rzeczywistości zamraża te środki i uniemożliwia ich wypłacanie, dopóki nie spełnimy wymagań zawartych w regulaminie - najczęściej, aby wypłacić taki bonus potrzeba obrócić otrzymaną sumą kilkakrotnie, po naprawdę wysokich kursach.

Regulaminy promocjiDlaczego bukmacherzy tak robią? Otóż głównie po to, by zapobiec potencjalnym oszustwom - w końcu gdyby bonusy były robione w ten sposób, że każdy może je wypłacić, to bukmacherzy ogłaszaliby bankructwo jeden za drugim. Dlatego też w regulaminach najczęściej zawarte jest to, że musisz - tak jak wcześniej wspominaliśmy, obrócić. Często też jest również tak, że obrócenie bonusem może być wręcz niemożliwe, ponieważ bukmacher zawarł w swoim regulaminie to, że aby wypłacić bonus, musisz naprawdę się postarać - i masz naprawdę małą szansę na sukces. Niestety, ponieważ bonusy i promocje bukmacherskie wymagają obrotu - są one powszechnie używanymi narzędziami przez większość bukmacherów, aby przyciągnąć nowych, nieświadomych tego procederu graczy.

Czy warto jest w ogóle korzystać z bonusów bukmacherskich?To naprawdę zależy od Ciebie. W końcu nie każdy bonus jest taki, że nie da się wypłacić, ale z drugiej strony trzeba uważać, aby przed wykorzystaniem danego kodu bonusowego przeczytać regulamin - a dopiero później wybierać, bo możemy trafić na taki bonus, którego po prostu nie będziemy w stanie obrócić - a wtedy stracisz i depozyt - i środki z twojego ,,bonusu".