czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 lutego 2021
  • wyświetleń: 916

Filmy reklamowe - jak wyróżnić się reklamą w 2021 roku?

Materiał partnera:

Reklama musi przyciągać uwagę odbiorcy. Powinna być tam, gdzie potencjalny klient - od przysłowiowego słupa ogłoszeniowego po media społecznościowe. Eksperci od reklamy są zgodni -największe skupisko potencjalnych klientów i to w różnym wieku znajduje się na popularnych portalach społecznościowych, np.: Facebook, Instagram, YouTube. To o wiele więcej ludzi niż osób oglądających telewizję.

Filmy reklamowe - jak wyróżnić się reklamą w 2021 roku?


Filmy reklamowe - doskonały sposób dotarcia do klientaInternet przejął funkcje telewizji w sferze dostarczenia odbiorcom informacji i rozrywki. Poszedł dalej - w globalnej sieci materiał można oglądać wiele razy o porze wybranej przez internautę, wybrać treści lub odrzucić to, czego odbiorca nie chce w danym momencie czytać lub oglądać. Statystyki podają, że każdego dnia ludzie oglądają na YouTube, 90% użytkowników śledzi markę na Instagramie, a 78% osób regularnie przebywających na Facebooku twierdzi, że portal pomaga im odkrywać nowe produkty i marki. Media społecznościowe to podstawa promocji produktu- są inspirującą wyszukiwarką ofert dla potencjalnych nabywców. Filmy reklamowe to najlepszy sposób, aby zdobyć uwagę osób korzystających z mediów społecznościowych. Marketingowcy są zgodni, aby wyróżnić się reklamą w 2021 roku, trzeba postawić na filmy reklamowe.

Kilka sekund na wzbudzenie ciekawościFilm reklamowy to produkcja, która ma na celu w bardzo krótkim czasie wzbudzić ciekawość widza, zainteresować tematem lub produktem i przykuć jego uwagę tak, aby sam zaczął szukać kolejnych informacji. Ograniczony czas emisji, kreatywne pomysły, maksimum treści to cechy filmów reklamowych, które są doceniane przez internautów. Film reklamowy szybko zapada w pamięć, a jego wyświetlanie w mediach społecznościowych gwarantuje ciągły obieg i docieranie do kolejnych grup potencjalnych klientów. Warto zainwestować w powyższą formę reklamy, ponieważ uatrakcyjnia wizualnie produkt lub usługę. Sprawdza się w każdej branży.

filmy-reklamowe


Filmy reklamowe - kreatywna animacjaFilmy reklamowe to kreatywne animacje 2D i 3D. Takie animacje są kreatywne, atrakcyjne wizualnie. Powinny przyciągać wzrok i angażować odbiorcę od pierwszej sekundy. Odbiorcy oczekują, aby film pomógł w rozwiązaniu konkretnego problemu, edukował, bawił, dał odpowiedź na daną potrzebę. Musi zawierać najważniejsze treści dla odbiorcy. W przypadku filmu reklamowego sprawdza się stara prawda, że pierwsze sekundy reklamy decydują o sukcesie produktu w oczach potencjalnych nabywców. Wyróżnienie się reklamą jest konieczne, aby odbiorca dostrzegł produkt lub usługę. Filmy reklamowe dają możliwość pełnego wykorzystania potencjału social mediów.

Social media i reklama to dzisiaj niemal jeden organizm. Jedno bez drugiego istnieć nie może, ponieważ odbiorca oczekuje zarówno informacji, rozrywki, jak i ofert różnych usług i towarów. Filmy reklamowe pomagają odbiorcom podejmować świadome decyzje zakupowe i dlatego są cenione przez internautów i przedsiębiorstwa, które je zamawiają.

Sprawdź: Krótkie Formy - produkcja filmów reklamowych