czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 lutego 2021
  • wyświetleń: 1305

Technicy reklamy z ZS "Silesia" pamiętają o innych!

Artykuł sponsorowany:

Czas pandemii ograniczył wiele aktywności w różnych dziedzinach naszego życia. Również dla nas, Szkolnego Koła Wolontariatu pomaganie innym stało się wyzwaniem. Jako wolontariusze wraz z opiekunami musieliśmy zastanowić się jak zorganizować działania, żeby były one dla wszystkich bezpieczne i zgodne z obowiązującymi obostrzeniami.

Nie poddaliśmy się!W grudniu wzięliśmy udział w akcji MEN "Razem na święta". Wspólnie z pozostałymi koleżankami i kolegami z klas 1aT5 i 2aT5 kierunku technik reklamy, jeszcze podczas zajęć stacjonarnych w październiku projektowaliśmy kartki świąteczne dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Czechowicach-Dziedzicach. Celem inicjatywy było niesienie pomocy innym, budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. Krótka relacja z tego wydarzenia znajduje się TUTAJ.

ZS Silesia


Ostatnio z kolei Walentynki były dla nas inspiracją do zrobienia niespodzianek dla dzieci i młodzieży ze Świetlicy środowiskowej Zatoka w Czechowicach-Dziedzicach. 25 podopiecznych otrzymało słodkie niespodzianki, kartki walentynkowe naszego projektu oraz drobne upominki od życzliwych kolegów i koleżanek, którzy uczą się w technikum reklamy przy ul. Traugutta 11 w Czechowicach-Dziedzicach.
Przed nami kolejne święta i pretekst do tego, by znowu komuś zrobić niespodziankę. Już myślimy nad nowymi pomysłami.

Uczniowie technikum reklamy ze Szkolnego Koła Wolontariatu.