czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2021
  • wyświetleń: 12750

[FOTO] W jednym z mieszkań przy ulicy Łukasiewicza paliła się kuchnia

Dziś około godziny 10.30 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w jednym z budynków wielorodzinnych przy ulicy Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Na miejscu interweniują jednostki OSP, PSP, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Reklama

Pożar w mieszkaniu przy ulicy Łukasiewicza - 02.03.2021 · fot. czecho.pl, OSP Czechowice, Asia / Nadesłane przez czytelniczkę


Pożar wybuchł w kuchni jednego z mieszkań na parterze budynku wielorodzinnego przy ulicy Łukasiewicza 3. Jak poinformowała portal czecho.pl st. kpt. Patrycja Pokrzywa, oficer prasowy KM PSP w Bielsku-Białej, pomieszczenie uległo dość dużemu zniszczeniu. W momencie wybuchu pożaru w mieszkaniu przebywał mężczyzna, który przed przybyciem pierwszych jednostek PSP opuścił je - nie został poszkodowany.

Na miejscu interweniowało 11 zastępów straży pożarnej, patrol policji, pogotowie ratunkowe oraz pogotowie gazowe. Obecnie (godzina 11.15) przejazd ulicą Łukasiewicza w kierunku przystanku kolejowego jest zablokowany. Na miejscu trwają czynności policjantów, którzy badają przyczyny pożaru.

sid, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.