czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 7 marca 2021
  • wyświetleń: 450

Ramki na tablice rejestracyjne z własnym nadrukiem - czy mogą się przydać?

Materiał partnera:

Są na świecie rzeczy, które widujemy każdego dnia i których używamy nawet niejednokrotnie nie zdając sobie sprawy z ich istnienia. Takimi przedmiotami są ramki rejestracyjne. Kierowcy przypominają sobie o nich dopiero w momencie, kiedy muszą je wymienić lub przy przerejestrowaniu nowo kupionego samochodu. Okazuje się, że ramki na tablice rejestracyjne mogą być bardzo użyteczne w niekonwencjonalnym użyciu.

Ramki na tablice rejestracyjne z własnym nadrukiem - czy mogą się przydać?


Czym są i do czego służą ramki na tablice rejestracyjne?Ramka do tablic rejestracyjnych to nic innego jak kawałek plastyku montowany z przodu i tyłu samochodu. Ma uniwersalne miejsca na śruby bądź chwytaki mocujące, a służy do przytrzymywania tablic rejestracyjnych. Chciałoby się napisać, że tylko i wyłącznie do tego, ale życie pokazało, iż taka ramka do tablic może zostać wykorzystana do czegoś więcej!

Czy ramki rejestracyjne to dobre miejsce na reklamę?Okazuje się, że pomysłowość ludzka nie zna granic. Ramki rejestracyjne przytrzymują "blachy" plastykowymi paskami od góry i dołu. Ta powierzchnia wystarcza, aby umieszczone tam nadruki posłużyły za dyskretną aczkolwiek czytelną reklamę. Co więcej jest to reklama trwała, bo takie ramki rejestracyjne same z siebie nie psują się, a do ich wymiany dochodzi zazwyczaj dopiero przy mechanicznym uszkodzeniu (np. kolizja czy nieumiejętna wymiana tablic). Znaczy to tylko tyle, iż umieszczona na nich reklama będzie inwestycją długoterminową i trwałą.

Ramki na tablice rejestracyjne z własnym nadrukiem - czy mogą się przydać?


Do tej pory na ramkach na tablice rejestracyjne nadrukowywane były najczęściej nazwy dealerów samochodowych, którzy dokonywali pierwszej rejestracji danego pojazdu lub loga warsztatów (albo hurtowni motoryzacyjnych), którym klienci powierzali ich wymianę. Obecnie co raz częściej ramki rejestracyjne wykorzystywane są jako nośnik reklam lub innych okolicznościowych nadruków! Tak więc odpowiadając na postawione wyżej pytanie - tak, ramki rejestracyjne to dobre miejsce na reklamę. Oczywiście pod warunkiem, iż reklama umieszczona na tej dość ograniczonej przestrzeni będzie odpowiednio przemyślana pod względem nie tylko przekazu, ale też jego czytelności.

Można też zaprojektować swój nadruk na ramkę a następnie złożyć zamówienie np. na stronie unital.com.pl

Jaki nadruk umieścić na ramce do tablic?Ramka do tablic - co oczywiste - ma niewiele miejsca do wykorzystania, dlatego dobrze jest przemyśleć, co na niej umieścić. Dobrze jest mieć czytelne logo. To ułatwi jego umieszczenie na ramce do tablic rejestracyjnych. W przypadku, kiedy logo nie będzie się mieściło w całości na małym, plastykowym pasku, można umieści jego elementy kojarzące się z daną marką fragmentarycznie lub jako tło. Dobrze jest na takiej ramce nadrukować adres strony internetowej lub telefon kontaktowy i - co oczywiste - nazwę albo branżę danej firmy.

Oprócz wykorzystania ramki na tablice rejestracyjne do celów reklamowych, można je potraktować jako element personalizacji samochodu. Bardziej kreatywni i przywiązani do swoich aut kierowcy wykorzystują nadruki na ramki rejestracyjne do wyrażenia np. sportowego charakteru pojazdu. Można też wydrukować ostrzeżenie dla innych kierowców w formie żartu jak np. "Jeśli możesz to przeczytać, jesteś zbyt blisko". Możliwości jest naprawdę sporo, a ich granice leżą jedynie tam, gdzie kończy się ludzka kreatywność!