czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 marca 2021
  • wyświetleń: 492

3 elementy, które wzbogacą wystrój nowoczesnego mieszkania

Materiał partnera:

Styl nowoczesny zagościł w polskich domach i mieszkaniach na dobre. Jest nie tylko popularny, ale również łatwy do zastosowania, głównie dzięki szerokiemu asortymentowi mebli i dodatków.

1. Stoły i stoliki kawowe
2. Krzesła nie tylko do jadalni

Cechą charakterystyczną stylu nowoczesnego jest prostota. Wnętrze powinno być ciekawe, przestronne i przejrzyste, nie oznacza to jednak, że trzeba całkowicie zrezygnować z dekoracji lub ozdobnych mebli.

Stoły i stoliki kawowe


Niezależnie od tego, jak duża rodzina mieszka w danym mieszkaniu, niezbędnym elementem wyposażenia jest stół i stolik kawowy. Pierwszy z nich pojawia się głównie w jadalni i służy do spożywania posiłków, natomiast drugi to funkcjonalna ozdoba, która dopełnia zestaw wypoczynkowy. Stoły w stylu nowoczesnym nie muszą być nudne. Patrząc na ofertę https://mebelhome.pl/pl/c/STOLY/67 widać wyraźnie, że propozycje dla siebie znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnego minimalizmu, jak i zwolennicy nieco bardziej dekoracyjnych, niebanalnych rozwiązań.

Duży stół, choć funkcjonalny, nie zawsze jest wystarczający, dlatego w mieszkaniach, w części wypoczynkowej, pojawiają się niewielkie stoliki kawowe z https://mebelhome.pl/pl/c/STOLIKI/61. Te najciekawsze wpisują się w kanony obowiązujące w stylu nowoczesnym, ale jednocześnie stanowią interesującą dekorację wnętrza. Wystarczy wybrać stolik szklany o nieregularnym kształcie albo prostokątny lub okrągły stolik powstały z połączenia kilku różnych materiałów, aby dopełnić wystrój wnętrza, nie tracąc jednocześnie na jego funkcjonalności.

Krzesła nie tylko do jadalniPomieszczenia urządzone w stylu nowoczesnym są bardzo praktyczne - każdy element wystroju pełni swoją określoną rolę, a jego dobór nie jest pozostawiony przypadkowi. Tak jest również z krzesłami, które w nowoczesnych wnętrzach pojawiają się nie tylko w jadalni, ale również, np. w salonie. Wybierając idealne krzesła z https://mebelhome.pl/pl/c/KRZESLA/55, warto zwrócić uwagę na ich kształt, wykończenie i kolor. Powinny one pasować do stołu, przy którym będą stały, ale również do pozostałych elementów wyposażenia. We wnętrzach w stylu nowoczesnym sprawdzą się krzesła o geometrycznych kształtach - nie tylko te kwadratowe lub prostokątne, ale również okrągłe. Chcąc wprowadzić do wnętrza zaskakujący i przyciągający wzrok element, można postawić na krzesła tapicerowane, kubełkowe, a nawet modele na kółkach, które bardziej kojarzą się z przestrzenią biurową, niż wnętrzem domowym. Ciekawy efekt dadzą również krzesła wyprodukowane z połączenia kilku materiałów.