czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 marca 2021
  • wyświetleń: 1598

Zaplanuj wakacje w Chorwacji z dala od tłumów

Materiał partnera:

Wiosna coraz bliżej i zaczynasz już myśleć o tegorocznych wakacjach? Zorganizuj je z dala od tłumów z jednoczesnym zachowaniem swobody i możliwością korzystania z lokalnych atrakcji. Zdecyduj się na wakacje pod żaglami w Chorwacji! Zabierz rodzinę oraz znajomych na pokład i przeżyj wyjątkową przygodę na błękitnych falach Adriatyku!

Zaplanuj wakacje w Chorwacji z dala od tłumów


Obierz kurs na chorwackie wybrzeżeWakacje pod żaglami to wyjątkowe przeżycie, idealne łączące relaks z aktywnym wypoczynkiem. Czemu warto obrać kurs właśnie na Chorwację? Jej wybrzeże składa się z ponad 1000 wysp i słynie ze wspaniałych warunków żeglarskich. A dzięki czarterowi jachtów w Chorwacji możesz swobodnie pływać po jej archipelagach, odkrywać lokalną kulturę i atrakcje we własnym rytmie oraz bez zbędnych tłumów. Podczas żeglarskiego urlopu można zgłębić bogatą przeszłość i starożytne tradycje Chorwacji. Poza tym życie w Chorwacji nie jest drogie, a kraj ma wyśmienitą kuchnię, więc jeśli lubisz dobre jedzenie, świeże owoce morza oraz poznawanie lokalnej gastronomii to dobrze trafiłeś!

Zamieszkaj w hotelu na wodzieObawiasz się, że wakacje na pokładzie mogą wiązać się z brakiem przestrzeni, małymi kabinami i brakiem komfortu na jachcie? Zdecyduj się na czarter katamaranu i spędź przyszłe wakacje w istnym hotelu na wodzie! Przestronne i jasne kabiny, indywidualne łazienki, w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia z dużym stołem, a do tego mnóstwo miejsca do przechowywania i opalania się na pokładzie zewnętrznym.

Zwiedzanie wybrzeży katamaranem pozwoli Ci również cieszyć się orzeźwiającymi kąpielami, odkrywaniem podwodnego świata, czy rozgwieżdżonymi nocami w gronie najbliższych. Wejdź na pokład tego pływającego domu i ciesz się wszystkimi wygodami oraz krajobrazami, które zmieniają się każdego dnia!

Wideo czarter katamaranu z Click&BoatCzarter jachtów - wypoczynek dostępny dla wszystkich!Wakacje pod żaglami to prawdziwy trend 2021 roku! Jeśli obawiasz się ze Twój brak uprawnień lub doświadczenia przekreśla marzenia o beztroskim pływaniu między rajskimi wyspami i chorwackim wybrzeżu, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Możesz zdecydować się na czarter jachtu ze sternikiem, który uwolni Cię od wszelkich obowiązków związanych z manewrami, cumowaniem, czy prowadzeniem jednostki. Dodatkowo ten lokalny ekspert może zabrać Cię i Twoją załogę w niezwykłą podróż po mniej znanych częściach wybrzeża, ukrytych zatoczkach i dzikich plażach, na których możecie cieszyć się latem z dala od tłumów turystów!

Zaplanuj wakacje w Chorwacji z dala od tłumów


Warunki rezerwacji dostosowane do zmiennych czasówObawiasz się, że zmienna sytuacja pokrzyżuje Twoje plany wakacyjne? Już teraz najemcy mogą bezpiecznie zarezerwować następny rejs dzięki rygorystycznym środkom higieny na jachtach, bardziej elastycznym warunkom anulowania oraz nowej Gwarancji COVID. To dedykowane ubezpieczenie przygotowane przez Click&Boat pozwala na zaplanowanie czarteru z wyprzedzeniem, bez obaw o zwrot kosztów w przypadku ewentualnej rezygnacji.