czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2021
  • 2 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2296

W Wielki Piątek Starostwo oraz czechowicki wydział będą nieczynne

Za nami:

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej oraz oddział zamiejscowy w Czechowicach-Dziedzicach Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa wraz z obsługą kasową w piątek, 2 kwietnia (Wielki Piątek) będą nieczynne. Wynika to z przepisów kodeksu pracy i konieczności ustalenia dnia wolnego w zamian za święto przypadające w sobotę 1 maja.

Reklama

starostwo powiatowe
W Wielki Piątek Starostwo oraz czechowicki wydział będą nieczynne · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


- Zapraszamy do urzędu w każdy inny dzień. Przypominamy, że przed wizytą w starostwie należy wcześniej umówić się (telefonicznie lub napisać e-maila do konkretnego wydziału) albo skorzystać z elektronicznego systemu kolejkowego. Ten ostatni działa w wydziałach: komunikacji i transportu oraz geodezyjno-kartograficznym - informuje Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.

- W związku z rosnącą trzecią falą pandemii COVID-19 prosimy, aby w miarę możliwości korzystać w pierwszej kolejności z załatwiania spraw przez Internet, używając platform: ePUAP oraz SEKAP. Jest to podyktowane troską o bezpieczeństwo naszych gości i pracowników - dodaje samorząd.

mp / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.