Wiadomości

  • 31 marca 2021
  • wyświetleń: 1144

Dwujęzyczny sklep internetowy dla firmy ze Śląska


Artykuł sponsorowany:

Stworzenie sklepu internetowego dla firmy może zająć od kilku do kilkudziesięciu dni. Dwujęzyczny sklep pozwoli zaistnieć firmie w sieci i zdobyć nowych klientów. Sklep zostanie przygotowany przez Agencję XZT.PL, która specjalizuje się w takich realizacjach i tworzy nowoczesne i funkcjonalne sklepy.

Dwujęzyczny sklep internetowy dla firmy ze Śląska1. Czy warto założyć dwujęzyczny sklep internetowy?Nie jest żadną tajemnicą, że docieranie do zagranicznych klientów może być bardzo korzystne dla wszystkich przedsiębiorstw i dawać świetne. Klienci zagraniczni są w stanie docenić wysoką jakość usługi i chętnie za nie zapłacą. Docieranie do nich za pomocą dwujęzycznych sklepów internetowych to świetne działanie. Nie należy przy tym obawiać się braku znajomości języka czy wysyłania towarów zagranicę.

Agencja internetowa XYBRYZT jest w stanie wykonać sklep w wersji angielskiej, niemieckiej oraz czeskiej. Prowadząc firmę na Śląsku będziesz w stanie dzięki temu dotrzeć do wielu klientów na terenie całej Europy i tym samym rozwinąć swoje przedsiębiorstwo.

Gdzie szukać tłumaczeń sklepów?Agencja XYBRYZT zajmuje się tłumaczeniem tworzonych przez siebie sklepów. Doświadczeni tłumacze są w stanie przetłumaczyć takie elementy strony jak menu czy stopka. Dodatkowo dla osób prowadzących sklep udostępniają translator, który ułatwia tłumaczenie poszczególnych elementów na stronie. Można jednak skorzystać również z profesjonalnego tłumaczenia, które także jest oferowane przez agencję XYBRYZT.

Przyjmowanie płatności z zagranicyProblemu nie stanowi również przyjmowanie płatności z zagranicy. W przypadku prowadzenia działalności poza granicami polski warto udostępnić dla klientów zagranicznych kilka form płatności za usługi. Są to:

  • PayPal - jeden z najpopularniejszych na świecie procesorów płatniczych
  • Obsługa kart Visa i MasterCard - popularny sposób płatności, który jest oferowany przez każdego operatora płatności online
  • Przelew bankowy - jeden z najprostszych sposobów na przyjmowanie płatności


Powyższe opcje są wykorzystywane na całym świecie i warto je wprowadzić do swojego sklepu. Przed wybraniem metody płatności zobacz aktualny ranking płatności online.

Wysyłka towarów za granicęPrzy prowadzeniu sklepu obsługującego klientów z zagranicy bardzo ważna jest również odpowiednia wysyłka oferowanych produktów. W przypadku wysyłania ich na terenie UE nie ma większych różnić względem nadawania przesyłek na terenie Polski.

W takiej sytuacji możliwa jest wysyłka pocztą lub kurierem. Wystarczy zaadresować przesyłkę, opłacić i wysłać. Takie przesyłki są droższe, ale nie wymagają żadnych dodatkowych formalności.

Nieco bardziej skomplikowana jest wysyłka poza teren UE. W takiej sytuacji niezbędne jest przedstawienie celu wysyłki. Najlepiej wysyłać towary o wartości poniżej 1000 EUR, gdyż w takiej sytuacji nie muszą być one zgłaszane do odprawy celnej. W przypadku towarów o większej wartości muszą one przejść formalności celne. Wszystkie koszty związane z cłem pokrywa odbiorca przesyłki.

Nie zastanawiaj się i skorzystaj z możliwości rozwijania swojego biznesu i docierania do większej liczby odbiorców:


ZADZWOŃ - Bartosz Młotek, 739 978 838

NAPISZ - kontakt@xzt.pl