czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1316

Co jest lepsze - łóżka z szufladami czy z pojemnikiem na pościel?

Materiał partnera:

Planujesz zakup łóżka do sypialni i zastanawiasz się, które rozwiązanie jest lepsze - łóżko z szufladami czy z pojemnikiem na pościel? Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników. Łóżka z szufladami doskonale sprawdzą się w dużych wnętrzach, a przy okazji pozwolą na stworzenie kilku stref przechowywania. Z kolei łóżko z pojemnikiem to rozwiązanie przeznaczone do nieco mniejszych wnętrz - choć oczywiście nie jest to regułą!

Co jest lepsze - łóżka z szufladami czy z pojemnikiem na pościel?


Łóżko z szufladami - sposób na utrzymanie porządku i nie tylko!Od kilku sezonów sypialniane łóżka z szufladami są niezwykle popularne. To ciekawa alternatywa dla łóżek z podnoszonych stelażem i pojemnikiem. Rozwiązanie takie, choć bardzo wygodne, nie w każdym przypadku się sprawdza. Jeśli chodzi o łóżka z szufladami, mają one naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na wydzielenie kilku stref przechowywania - w jednej może znajdować się pościel, w innej ręczniki, a w mniejszych szufladach kurtki czy nieużywane maskotki. Jeśli łóżko jest dla Ciebie miejscem nie tylko wypoczynku, ale też przechowywania tego typu przedmiotów, szuflady pozwolą Ci na zachowanie porządku.

To jednak nie wszystko. Wiele osób ceni łóżka z szufladami bardziej niż te z pojemnikiem z uwagi na to, że... nie trzeba każdorazowo podnosić całej konstrukcji. Co prawda obecnie przy montażu łóżek wykorzystywane są rozwiązania, które pozwalają na podnoszenie stelaża niemal bez użycia siły - głównie dzięki specjalnie zaprojektowanym dźwigniom - jednak dla niektórych szuflady mogą być wygodniejszym rozwiązaniem.

W jakich wnętrzach sprawdzą się łóżka z szufladami?visby.pl/pol_m_Lozka-drewniane_Lozka-z-szufladami-na-posciel-191.html upewnij się, że w sypialni jest wystarczająco dużo miejsca, abyś mógł swobodnie je wysuwać. Nie bez powodu tego typu łóżka sprawdzają się raczej w sporych, przestronnych wnętrzach. Aby wysunięcie szuflad do końca było możliwe, po każdej stronie łóżka musi być wystarczająco dużo przestrzeni. Takie łóżko nie nadaje się do niewielkich sypialni, gdzie - aby wysunąć szufladę - trzeba odsunąć niektóre meble. To bardzo ważne!

O czym jeszcze warto pamiętać? Łóżka z szufladami to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się właściwie w każdej aranżacji. Jeśli zależy Ci na naprawdę solidnej konstrukcji, postaw na łóżko z litego drewna. Drewno jest bardzo odporne na uszkodzenia i trwałe - takie łóżko to naprawdę dobra inwestycja.

Łóżko z pojemnikiem to również ciekawe rozwiązanieAlternatywą dla łóżka z szufladami może być łóżko z podnoszonym pojemnikiem. Takie rozwiązanie nadal jest bardzo popularne. Pojemniki są duże, dzięki czemu można zyskać cenną przestrzeń do przechowywania. Meble takie idealnie sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Niestety, mała sypialnia może okazać się nieodpowiednim miejscem do tego, aby umieścić w niej łóżko z szufladami. Jeśli zależy Ci na dużym pojemniku, to model z podnoszonym stelażem z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zaletą łóżka z podnoszonym stelażem jest również rozmiar pojemnika. Jest on naprawdę ogromny, dzięki czemu możesz z łatwością przechować tam nawet większe przedmioty - jak nieużywany dywan czy sprzęt treningowy. Łóżka z szufladami mają kilka mniejszych pojemników, co w przypadku sporych rozmiarów rzeczy może okazać się mniej praktyczne.

Zastanów się więc, w jaki sposób chcesz wykorzystać pojemnik na pościel. Dzięki temu z pewnością łatwiej będzie Ci wybrać pomiędzy łóżkiem z szufladami a takim z podnoszonym stelażem.

Visby - łóżka z szufladami i pojemnikami dla każdego!visby.pl/. Każde z łóżek wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będziesz cieszyć się komfortem przez wiele kolejnych lat. To jednak nie wszystko! W ofercie Visby nie brakuje również łóżek z ogromnymi pojemnikami na pościel, które pozwolą Ci na stworzenie naprawdę sporej przestrzeni do przechowywania. Niezależnie od tego, co wybierzesz - łóżko z szufladami czy z pojemnikiem - możesz mieć pewność, że Visby zadba o najwyższą jakość, którą będziesz doceniać przez kolejne lata.