czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2021
  • 26 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1815

Gdzie szukać informacji na temat gospodarki odpadami komunalnymi?

W Biuletynie Informacji Publicznej gminy Czechowice-Dziedzice można znaleźć ważne i przydatne informacje na temat gospodarki odpadami komunalnymi na terenie naszej gminy. Możemy znaleźć tam również dokumenty oraz harmonogram i strefy odbioru śmieci.

Reklama

Odpady, śmieci, kontenery, eko plus
Gdzie szukać informacji na temat gospodarki odpadami komunalnymi? · fot. mp / czecho.pl


Od lutego w Biuletynie informacji Publicznej naszej gminy możemy znaleźć harmonogram i strefy odbioru odpadów komunalnych, z podziałem na zabudowę jedno i wielorodzinną. Harmonogram ma również podział na dni, w których spod budynków mieszkalnych zabierane są odpady biodegradowalne, niesegregowane - zmieszane, tworzywa, metal, papier, szkło oraz popiół.

Ponadto w specjalnej zakładce możemy znaleźć deklaracje i pełnomocnictwo, opłaty zasady, stawki i terminy informację na temat punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK), programu użyczenia kompostowników, poradnik segregacji, wykaz firm wywozowych, dokumenty i materiały programowe oraz roczną analizę stanu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.

mp / czecho.pl

źródło: BIP Gminy Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.