Wiadomości

  • 25 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 17820

Stara Kablownia: "Kombinat Bistro" zawiesza działalność!

Właściciele restauracji "Kombinat Bistro", działającej w Centrum Handlowym "Stara Kablownia", poinformowali o czasowym zawieszeniu działalności lokalu. Zamówienia będzie można składać jeszcze do piątku, 30 kwietnia.

Stara Kablownia: "Kombinat Bistro" zawiesza działalność!
Stara Kablownia: "Kombinat Bistro" zawiesza działalność! · fot. Kombinat Bistro


Od kilku miesięcy restauracje, ze względu na obostrzenia związane ze zwalczaniem epidemii koronawirusa, nie mogą przyjmować klientów w swoich lokalach - posiłki sprzedawane są jedynie na wynos lub z dowozem. Przez tą sytuację wiele lokali gastronomicznych znalazło się w trudnej sytuacji.Jednym z nich jest "Kombinat Bistro", restauracja działająca niegdyś pod nazwą "Browar Dziedzice", która mieści się w Centrum Handlowym "Stara Kablownia". Dużym atutem lokalu jest sprzedaż piwa Browaru Dziedzice, które jest lane prosto z kadzi - otrzymuje ono liczne pochwały i dobre recenzje od kiperów z całej Polski. W sierpniu 2020 roku trunek ocenili blogerzy z kanału Kociokwik TV.Niestety, właściciele lokalu poinformowali dzisiaj, że są zmuszeni do czasowego zawieszenia działalności tej jednej z najbardziej popularnych restauracji w Czechowicach-Dziedzicach. "Kombinat Bistro" będzie działał jeszcze przez najbliższy tydzień - do 30 kwietnia.

Loading...


Pozostałe czechowickie lokale gastronomiczne, takie jak "Pigallo", "Da Grasso" (która posiada również marki "Loco Burgers" i "Kuzu Kebab"), "Nowe Pietro", "Kalendarium", "Stara Rampa", "Agrill" czy też "Irlandia" pozostają czynne, jednak również wydają dania z dowozem i na wynos - posiłki z tych lokali można zamawiać m.in. poprzez aplikację i stronę internetową pyszne.pl.

Pizzeria Pigallo wspiera czechowickich medyków
Pizzeria Pigallo wspiera czechowickich medyków · fot. Jarosław Sosnowski


Warto również wspomnieć o popularnym "Zapiecku" oraz lokalach sprzedających dania typu fast-food, jak np. "Taurus" czy "Gwiazda" - one również pozostają czynne. Po krótkim okresie zamknięcia spowodowanym remontem czynna jest też restauracja Kredensik w Zabrzegu. Na stałe zniknęły z gastronomicznej mapy Czechowic-Dziedzic działające do niedawna restauracja/pizzeria "Turkusowa" oraz "Ha Long".

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj