Wiadomości

  • 28 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2857

W domu jednorodzinnym przy ul. Wodnej zapaliło się poszycie dachu

Cztery zastępy straży pożarnej wysłano wczoraj późnym wieczorem na ulicę Wodną w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie według zgłoszenia miało dojść do pożaru w domu jednorodzinnym.

OSP Czechowice
W domu jednorodzinnym przy ul. Wodnej zapaliło się poszycie dachu · fot. ospczechowice.pl


Dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze o godzinie 22.02. Na miejsce zadysponowano strażaków z czechowickiego Posterunku Zamiejscowego PSP w Bielsku-Białej, OSP Czechowice i OSP Lipowiec oraz patrol policji. Po przybyciu służb na miejsce okazało się, że zapaliło się poszycie dachu o powierzchni 2 metrów kwadratowych - ogień ugasił właściciel budynku jeszcze przed przybyciem strażaków.

Jak poinformowała nas st. kpt. Patrycja Pokrzywa, rzeczniczka prasowa KM PSP w Bielsku-Białej, prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Przybyli na miejsce strażacy sprawdzili pomieszczenia domu pod względem stężenia dwutlenku węgla.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.