czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4465

MOSiR planuje otwarcie swoich obiektów od 1 maja

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach planuje otwarcie kortów tenisowych oraz krytej pływalni "Wodnik". Ma to związek z planem luzowania obostrzeń przedstawionym przez rząd w minioną środę, 28 kwietnia.

Reklama

Czechowice,CzechowiceDziedzice,Basen,Wodnik,MOSiR,fotodnia,instagram
Kryta pływalnia "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach · fot. mp / czecho.pl


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 29 kwietnia wznowiona zostaje działalność obiektów MOSiR na określonych zasadach i zgodnie z obowiązującymi wytycznymi:
  • od 1 maja udostępnione zostają korty tenisowe
  • od 4 maja otwarta zostaje pływalnia "Wodnik" - wejście tylko i wyłącznie dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, zgodnie z obowiązującym harmonogramem zajęć grupowych na pływalni "Wodnik". Na basenie może przebywać nie więcej niż połowa obłożenia obiektu.


Zgodnie z zapowiedziami rządu zajęcia grupowe będą mogły być organizowane tylko dla dzieci i młodzieży przy 50% obłożeniu danego obiektu. Rząd zapowiedział także, że od 29 maja obiekty pływackie mogą być czynne dla wszystkich osób przy połowie obłożenia danego obiektu.

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.