Wiadomości

  • 30 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1897

"Wsparcie przedsiębiorczości": są listy rankingowe

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach opublikował listy rankingowe kandydatów i kandydatek do projektu "Wsparcie przedsiębiorczości w Czechowicach-Dziedzicach II" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

pieniądze, kasa, dofinansowanie, dotacja, wypłata
"Wsparcie przedsiębiorczości": są listy rankingowe · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Nabór wniosków do projektu trwał od 15 do 26 marca. Celem projektu jest kompleksowe wsparcie działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości i samozatrudnienia 27 (18 kobiet i 9 mężczyzn) przedsiębiorczych osób. Projekt skierowany jest wyłącznie do mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice. Więcej o projekcie pisaliśmy tutaj.

- Zgodnie z regulaminem utworzono osobne listy dla kobiet i mężczyzn. Punktacja jest sumą oceny merytorycznej (z uwzględnieniem procedury odwoławczej), punktów przyznanych podczas rozmowy z doradcą zawodowym oraz punktów dodatkowych - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Listy rankingowe dostępne są tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.