czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 września 2007
  • wyświetleń: 2671

Otwarcie przedszkola w Kaniowie

31 sierpnia br o godzinie 15 nastąpiło uroczyste otwarcie, poświęcenie i oddanie do użytku Przedszkola Publicznego w Kaniowie po remoncie prowadzonym od ubiegłego roku.

Przedszkole to wchodzi w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, dlatego też rolę gospodyni pełniła Pani dyrektor Barbara Konarska - Węgrzyn i wraz z wójtem Stefanem Wodniakiem dokonała symbolicznego przecięcia wstęgi. Następnie zaproszeni goście oraz pracownicy Przedszkola oglądali wszystkie sale oraz zaplecze. Ksiądz Proboszcz Jan Mamcarz wraz z Panią dyrektor zaprosili wszystkich uczestników do Auli Jubileuszowej przy Parafii, gdzie dzieci przedszkolne oraz szkolne przedstawiły krótki program artystyczny.

Jak przebiegał remont, co w jego ramach wykonano, ile kosztował oraz jaki program przygotowały dzieci można zobaczyć na krótkim filmie nagranym przez gminabestwina.info.gminabestwina.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.