Wiadomości

  • 7 maja 2021
  • 18 maja 2021
  • wyświetleń: 4621

Przebudowa ul. Prusa: Objazd dla autobusów PKM do odwołania

Za nami:

Jak informuje PKM Czechowice-Dziedzice, w związku z postępującą przebudową ulicy Prusa, autobusy linii nr 2, 3, 4, 5 i 8 będą kursować objazdem do odwołania. Według wcześniejszych informacji wspomniane linie miały jeździć zmienioną trasą do 23 maja.

autobus, pkm, solaris, 8
Przebudowa ul. Prusa: Objazd dla autobusów PKM do odwołania · fot. Adrian Migdał


- Autobusy linii nr 2, 3, 4, 5 i 8 będą kursować objazdem ulicami Niepodległości, Legionów i Łukową do ulicy Łukasiewicza. Na czas objazdu nie będą obsługiwane przystanki "Słowackiego/Sienkiewicza/Park, Barlickiego/Lotos, Barlickiego/Prusa, Prusa/Barlickiego oraz Prusa/Łukasiewicza. Przy ulicy Łukowej zostanie usytuowany przystanek tymczasowy w kierunku Czechowic Południowych i Górnych - poinformowało w piątek PKM Czechowice-Dziedzice.

Lokalizacja przystanku tymczasowego przy ul. Łukowej
Lokalizacja przystanku tymczasowego przy ul. Łukowej · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


Autobusy powyżej wymienionych linii będą zatrzymywać się na przystankach na trasie objazdu. Informacje na temat zmienionych tras została wprowadzona na tablicach kierunkowych w autobusach.

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.