Wiadomości

  • 10 maja 2021
  • wyświetleń: 3674

[WIDEO] Nowe koszulki Rotuza Bronów z okazji 10-lecia klubu

W tym roku mija dokładnie dziesięć lat od powstania klubu UKS Rotuz Bronów. Dla uczczenia tego jubileuszu bronowianie stworzyli specjalne koszulki. Nie mogło zabraknąć na nich logo portalu czecho.pl, który jest partnerem medialnym drużyny.

Loading...


Jak informuje Rotuz Bronów, prezentacja nowej koszulki jest rozpoczęciem świętowania 10-lecia klubu. Komplety, wyprodukowane przez firmę Nike, przygotował salon piłkarski Vitasport.pl Bielsko-Biała, a ich fundatorem zostali sponsorzy drużyny - Cyroń Sp z o o oraz Prestige Life Ubezpieczenia. Złote nadruki to dzieło firmy Stige. Na koszulkach pojawiły się również logotypy gminy Czechowice-Dziedzice oraz naszego portalu czecho.pl, który jest partnerem medialnym drużyny.

- Dziękujemy Marianowi Błachutowi, burmistrzowi Czechowic-Dziedzic, sołtysowi Bronowa Marianowi Derlichowi, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, wszystkim sponsorom, działaczom, trenerom, zawodnikom i przede wszystkim Wam Drodzy Kibice za te wspaniałe 10 lat historii piłki nożnej w Bronowie. "Razem lecimy po więcej" - napisał Rotuz Bronów.

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj