czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 maja 2021
  • 22 maja 2021
  • wyświetleń: 8139

Nowa ulica pojawi się na mapie Czechowic-Dziedzic

"Plenerowa" - taką nazwę ma mieć nowa ulica, która powstaje w Czechowicach Południowych, w rejonie ul. Pasieki. Uchwałę w tej sprawie będą rozpatrywać czechowiccy radni na najbliższej sesji Rady Miejskiej.

Reklama

PocztowkaZCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,PocztowkaZCzechowic,ZdjęciaZDrona,Podbeskidzie,
Nowa ulica pojawi się na mapie Czechowic-Dziedzic · fot. Mariusz


Planowana ul. Plenerowa to droga wewnętrzna, która jest boczną drogą od ulicy Pasieki. Wniosek o nadanie nazwy skierowali do Rady Miejskiej współwłaściciele działek, po której będzie przebiegać nowa droga.

- Z uwagi na powstające przy drodze osiedle domów mieszkalnych, niezbędne jest nadanie nazwy, która pozwoli na spójną i logiczną numerację budynków położonych przy wnioskowanej drodze. Zgodnie z ustaleniami obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru gminy Czechowice-Dziedzice, obejmującej tereny położone w sąsiedztwie ulic: Pasieki i Kopernika, uchwalonego uchwałą Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z 10 lipca 2003 roku, działki położone są w terenach przeznaczonych do zabudowy mieszkaniowej mieszanej (symbol planu MM,U). Uzyskano pisemne zgody współwłaścicieli przedmiotowej drogi wewnętrznej - czytamy w projekcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy.

Mapa przebiegu planowanej ul. Plenerowej
Mapa przebiegu planowanej ul. Plenerowej · fot. BIP Gminy Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: BIP Gminy Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.