czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 maja 2021
  • wyświetleń: 616

Aplikacja stworzy Twój zespół ekspertów z software house?

Materiał partnera:

Technologia pędzi do przodu niczym rozpędzony pociąg ekspresowy. To, co wczoraj wydawało się jeszcze żartobliwą wizją pisarzy science fiction, dziś staje się rzeczywistością. Postępująca automatyzacja może przerażać. Jednak dopóki maszyny służą ludziom, nie mamy powodów do obaw. Szczególnie, że z ich pomocą można osiągać efekty, o jakich nie śniło się wcześniejszym pokoleniom.

Linkhouse


Co powiesz na to, żeby to algorytm dobrał Twój zespół specjalistów z software house? Nie wierzysz, że zrobi to równie dobrze, jak człowiek? Sprawdź, na czym polega jego działanie. Bo trzeba przyznać, że jest niezwykle skuteczny.

Analiza potrzeb i wymagań wobec software house.Wszystko zaczyna się od założenia konta w darmowej aplikacji webowej. Nie musisz nic instalować. Wystarczy wejść na stronę.

Później wypełniasz pola dotyczące rozwiązań technologicznych, które będą Twoim zdaniem przydatne do projektu. Określasz też, na czym będzie polegać sam projekt. Zaznaczasz, jak dużego zespołu potrzebujesz i kiedy będzie Ci on potrzebny. To wszystko.

Zanim na scenę wkroczy algorytm, czeka Cię jeszcze kontakt z przedstawicielem firmy programistycznej.


To człowiek sprawdza, jakiego oprogramowania potrzebujesz.Po wstępnej analizie kontaktuje się z Tobą osoba, która zadaje Ci dokładniejsze pytania. Każde dedykowane oprogramowanie jest inne. Nawet jeśli jesteś programistą, na pewno masz znacznie więcej do powiedzenia na jego temat. Podczas rozmowy opisujesz ideę, jaka kryje się za Twoim projektem. Mówisz, co chcesz z jego pomocą osiągnąć i jak wyobrażasz sobie jego działanie w praktyce.

Właśnie w tym momencie możesz wyrazić wszelkie swoje obawy i zastrzeżenia. Przybliżasz też specyfikę swojej branży i określasz, czy ma to być aplikacja na urządzenia stacjonarne czy tylko mobilne.


Zaczyna działać sztuczna inteligencja oparta o uczenie maszynowe.Po spotkaniu lub rozmowie software house zbiera wnioski i wprowadza dane do aplikacji wyposażonej w mechanizmy machine learning. Następuje szczegółowa analiza Twoich wymagań. W efekcie oprogramowanie znajduje specjalistów, którzy najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Starannie dobrani projektanci UX i UI, programiści i testerzy są gotowi pomóc Ci spełnić Twoje biznesowe cele.

Oczywiście możliwe jest wprowadzenie zmian, jeśli masz uwagi do sugerowanego zespołu. Warto jednak zaznaczyć, że aplikacja działa bardzo dokładnie i bierze pod uwagę wiele czynników. W zespole liczą się nie tylko kompetencje twarde, ale i miękkie. Algorytm dobiera ludzi w ekipie tak, by potrafili ze sobą pracować jak najbardziej efektywnie.

Poznajesz swój zespół i rozpoczyna się projektowanie.Na tym etapie software house organizuje spotkanie, biorąc na siebie wszelkie szczegóły techniczne tego wydarzenia. Poznajesz osoby ze swojego zespołu i dowiadujesz się, czym będą się dla Ciebie zajmować.

W umówionym terminie rozpoczyna się projektowanie aplikacji, w czym bierzesz czynny udział. Zanim rozpocznie się programowanie, trzeba jeszcze stworzyć makiety i dopracować specyfikację tak, by w pełni zgadzała się z Twoimi wymaganiami.

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Zajrzyj na stronę AppLover.com i skontaktuj się z firmą, która stworzyła aplikację do rekrutacji zespołu. Może się okazać, że już niedługo zaczniecie wspólną pracę nad Twoim projektem.