Wiadomości

  • 26 maja 2021
  • wyświetleń: 3141

Oddał mocz w miejscu publicznym. Wpadł, gdy pił piwo z kolegą

W miniony poniedziałek przed południem strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic interweniowali wobec mężczyzny, który oddał mocz w miejscu publicznym - parku na osiedlu Północ. Czechowiczanin otrzymał mandat po tym, gdy wrócił wieczorem w to samo miejsce, aby wypić z kolegą alkohol.

Oddał mocz w miejscu publicznym. Wpadł, gdy pił piwo z kolegą
Oddał mocz w miejscu publicznym. Wpadł, gdy pił piwo z kolegą · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


W miniony poniedziałek, 24 maja po godzinie 11.00 obserwator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn siedzących na ławce w parku na osiedlu północ. - Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeden z nich poszedł w krzaki i załatwił swoje potrzeby. Niestety mężczyźni oddalili się w nieznanym kierunku przed przybyciem patrolu - informuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

Interwencji wobec mężczyzny funkcjonariusze SM dokonali kilka godzin później, przed godziną 17.00, gdy ci sami czechowiczanie powrócili w to samo miejsce, aby wypić piwo. - Strażnicy, będąc w pobliżu, podjęli interwencję wobec sprawców. Zostali przyłapani na gorącym uczynku podczas spożywania alkoholu w miejscu publicznym. Strażnicy przypomnieli również jednemu ze sprawców poranny incydent, do którego się przyznał - dodaje czechowicka SM.

Na mężczyzn nałożono mandaty karne za spożywanie alkoholu oraz dodatkowo, dla jednego z nich, za zanieczyszczenie miejsca publicznego.

mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.