Wiadomości

  • 31 maja 2021
  • 4 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2094

Kursowanie autobusów PKM i MZK w Boże Ciało i 4 czerwca

Za nami:

PKM Czechowice-Dziedzice oraz MZK Bielsko-Biała poinformowały, jak będą kursować ich autobusy w Boże Ciało oraz piątek przypadający po tej uroczystości.

autobus, pkm, linia 3
Kursowanie autobusów PKM i MZK w Boże Ciało i 4 czerwca · fot. Grzegorz Macura / PKM Czechowice-Dziedzice


Jak informuje czechowicki PKM, w Boże Ciało, czyli 3 czerwca jego autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem obowiązującym w niedziele i święta. Z kolei dzień później (piątek, 4 czerwca) pojazdy przewoźnika z naszego miasta kursować będą zgodnie z harmonogramem obowiązującym w dni robocze.

Autobus MZK linia 50
Kursowanie autobusów PKM i MZK w Boże Ciało i 4 czerwca · fot. Grzegorz Macura / MZK Bielsko-Biała


Jak będą kursować autobusy MZK Bielsko-Biała, w tym popularna linia nr "50" z pętli przy PG Silesia na Osiedle Karpackie? - W czwartek, 3 czerwca autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta, natomiast w piątek, 4 czerwca autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w soboty - informuje Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego. Dodatkowo linia nr 50 na wszystkich kursach będzie obsługiwana przez autobusy przegubowe.

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice, komunikacja.bielsko.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.