Wiadomości

  • 14 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1210

Wybierz oryginalne rozwiązanie do swojego salonu. Rady na wygodne i stylowe meble do siedzenia

Materiał partnera:

W swoim domu również masz przeznaczoną do siedzenia kanapę, krzesło i kilka krzeseł? A gdyby tak wnieść do mieszkania troszkę lekkości i rozplanować meble do siedzenia z odrobiną kreatywności? Zainspiruj się naszymi pomysłami na niecodzienne rozwiązania do swojego mieszkania.

Wybierz oryginalne rozwiązanie do swojego salonu. Rady na wygodne i stylowe meble do siedzenia
fot. unsplash.com


Siedzenie za każdym razem troszkę inaczej - worek do siedzenia, który się dopasujeWorek do siedzenia wykorzystać możesz w salonie, sypialni, czy też pokoju dziecięcym. Dzięki swojemu zmiennemu kształtowi doskonale dopasuje się do Twojej ulubionej pozycji, oraz stworzy oparcie w siedzeniu lub (pół)leżeniu. Worki i sakwy do siedzenia z zabawnymi motywami są lubiane wśród dzieci, które same ukształtują swoje siedzisko według własnego gustu.

Siedziska i sakwy są bardzo duże, ale jednocześnie lekkie, dzięki czemu bez problemów przeniesiesz je z miejsca na miejsce. Powierzchnia z syntetycznego materiału pozostanie odporna na zabrudzenia. Tego typu worki wykorzystać możesz zarówno w domu, jak i na tarasie lub ogrodzie.

Powiew stylu boho - fotel wiszącyKochasz słoneczne dni na wakacjach spędzone w hamaku z książką w jednej ręce i koktajlem w drugiej? Wprowadź wakacyjną atmosferę do swojego domu i zdecyduj się na wiszący fotel. Zawiesić go możesz bezpośrednio na suficie (jeśli posiadasz odpowiednią belkę zawieś go na niej, jeśli nie - wystarczy przywiercić hak do sufitu).

Inne, ciekawe rozwiązanie stanowi wiszący fotel ze stelażem. Jest to wyjątkowo oryginalny mebel, pasujący raczej do większych przestrzeni. Taki typ fotela świetnie sprawdzi się w przestronnych wnętrzach w stylu boho lub vintage, albo dopełni nowocześnie wyposażony salon lub pokój dziecięcy.

Wybierz oryginalne rozwiązanie do swojego salonu. Rady na wygodne i stylowe meble do siedzenia
fot. https://unsplash.com


Dla miłośników czytania - tylko uszakNiewiarygodną wygodę podczas siedzenia oferuje nam ukochany od pokoleń uszak. Idealny do relaksu, miękki fotel pokochają nie tylko zapaleni czytelnicy, ale także młode mamy w trakcie karmienia piersią lub miłośnicy szycia i robienia na drutach.

Wybieraj spośród licznych wzorów - do tego modelu jak ulał pasuje materiał patchwork, grający wieloma kolorami i wzorami. Dla jeszcze większego komfortu do tego fotela dokupić możesz również podnóżek, który z łatwością wsuniesz pod fotel, aby nie zabierał zbędnej przestrzeni, kiedy nikt akurat z niego nie korzysta.

Dla gości i do leniuchowania - poduszkiTym, czego zdecydowanie nie może zabraknąć w żadnym domu jest porządny zapas wygodnych poduszek. Posłużą one nie tylko jako stylowe dodatki do wnętrza, ale mają również nieocenioną, praktyczną zaletę. Poduszki możesz rozłożyć również na podłodze w salonie i wykorzystać jako nietypowe miejsca do siedzenia, i to nie tylko kiedy przyjdą goście.

Zmienianie różnych pozycji siedzenia w przeciągu dnia i w trakcie pracy przeciwdziała bólowi pleców i ma zbawienny wpływ na zdrowie bioder. Staraj się często zmieniać pozycję swojego ciała, a jeszcze częściej miejsce w którym siedzisz. Możesz wypróbować także poduszkę do medytacji, która jest bardzo wygodna nawet do zwykłego siedzenia na podłodze.