Wiadomości

  • 17 czerwca 2021
  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 10481

[ZDJĘCIA] Uroczyste otwarcie ogrodu w Przedszkolu Publicznym nr 2

16 czerwca w Przedszkolu Publicznym Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się uroczyste otwarcie ogrodu przedszkolnego. Spółka Lotos Terminale zasponsorowała nową piaskownicę i plac zabaw.

Uroczyste otwarcie ogrodu w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach - 16.06.2021 · fot. Przedszkole Publiczne nr 2 w Cz-Dz


Z tej okazji przedszkolaki przygotowały ekologiczny program artystyczny zakończony symbolicznym przemarszem wokół ogrodu. Oprócz najmłodszych, uczestnikami marszu byli także goście przedszkola. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju, tradycyjny marsz ekologiczny związany z obchodami Dnia Ziemi nie mógł się odbyć.

- Zarządowi Lotos Terminale oraz Władzom Czechowic-Dziedzic leży na sercu edukacja i ochrona przyrody w naszym mieście, kształtowanie nawyków proekologicznych już u najmłodszych mieszkańców. Pan Prezes Tadeusz Szkudlarski przeciął symboliczną wstęgę, otwierając tym przedszkolny ogród dla dzieci. Hymnem spotkania była piosenka Majki Jeżowskiej- "Moja Planeta", którą wspólnie odśpiewaliśmy podczas przemarszu po ogrodzie. Na koniec spotkania zastępca Burmistrza pan Paweł Mrowiec podziękował dzieciom i pracownikom przedszkola za zaangażowanie i przygotowanie uroczystości. Dzieci otrzymały od Władz Miasta słodki poczęstunek. Dyrekcja, pracownicy i dzieci dziękują sponsorowi oraz zaproszonym gościom za pomoc i wsparcie w realizowaniu rozwoju naszej placówki - relacjonują przedstawiciele Przedszkola Publicznego nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach w notce prasowej, którą otrzymała nasza redakcja.

W uroczystym otwarciu ogrodu udział wzięli: Prezesa Zarządu LOTOS terminale Tadeusz Szkudlarski, kierownik Zespołu w biurze Zasobów Ludzkich I Administracji Lotos Terminale Aleksandra Rozmus, Zastępca Burmistrza Pawłeł Mrowiec, Bernadetta Klimek - Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miejskim, Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Mirosław Olek oraz Pani Agnieszka Fajfer - pracownik Wydziału Ochrony Środowiska.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.