czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 21 czerwca 2021
  • wyświetleń: 438

Pontony łączone i mosty pontonowe - sposób na większą przestrzeń nad wodą

Materiał partnera:

Zajmujesz się zawodową organizacją eventów i nie lubisz, gdy jakakolwiek przestrzeń Cię ogranicza? My też nie, dlatego opracowaliśmy rozwiązanie, które ma na celu szybko i bezproblemową ją powiększyć. Poznaj moc możliwości, dzięki którym każda przygotowywana impreza okaże się wspaniałym wydarzeniem.

Pontony łączone i mosty pontonowe - sposób na większą przestrzeń nad wodą


Pontony Janson BridgingJanson Bridging specjalizuje się w produkcji różnego typu pontonów oraz akcesoriów im dedykowanych, za pomocą których zbudujesz most pontonowy, kładkę czy powiększysz drewniany pomost. Zróżnicowane rozwiązania ułatwiają dopasowanie konkretnego typu do własnych potrzeb i charakteru imprezy. Janson Bridging bez żadnych problemów wyposaży Cię w pontony o różnych konfiguracjach. Szeroki wybór produktów dodatkowych (takich jak pale kotwiczne, relingi, polery czy wciągarki (umożliwia przytwierdzenie pontonów do siebie i do brzegu, aby zapewnić bezpieczny grunt pod nogami.

Ponton łączony (JCP) - łatwe w montażuPontony łączone (JCP) są bezproblemowe w transporcie - nawet na większe odległości. Ich dowiezienie na miejsce odbywa się za pomocą samochodów ciężarowych. Ich osadzenie na wodzie nie mogłoby się odbyć bez dźwigu teleskopowego czy innych ciężkich sprzętów. Nie wymagają licznej załogi, aby odpowiednio je rozłożyć w danym miejscu. Ich konstrukcja opiera się na stalowej ramie, na której spoczywa poszycie grubości 6 mm. Pontony łączone (JCP) są w stanie wytrzymać obciążenie 20 ton w każdym kierunku. Akcesoria służące ich mocowaniu to między innymi schodnie pokładowe, polery, odbojniki i pale kotwiczne. Pontony łączone Janson Bridging można nabyć w 3 wysokościach: 1 m, 1,50 m i 2 m.

Ponton płytowy - odpowiedni jako tratwa czy wyspaUniwersalne pontony płytowe Janson Bridging znajdują powszechne zastosowanie jako mosty pływające, wykorzystywane w czasie imprez kulturalnych, sportowych czy firmowych eventów. Można je dowolnie konfigurować pod kątem nośności, tak aby bez żadnych przeszkód znalazły się na wodzie. Ponton płytowy może posłużyć jako tratwa czy wyspa pontonowa. Bywa też wykorzystywany jako element wspierający wyławianie obiektów leżących na dnie zbiornika. Częstym dodatkiem do nich są praktyczne podjazdy, ale też prowadnice kół, systemy kotwienia, pale wspornikowe, pale kotwiczne i ogrodzenie.

Ponton kontenerowy - idealny do zadań specjalnychPontony kontenerowe Janson Bridging służą do najbardziej wymagających czynności, odbywających się na wodzie. Bez problemu poradzą sobie z obciążeniem pokładu równym nawet 12 tonom na metr kwadratowy. Na uwagę zasługuje wyjątkowy system łączenia, który wzmacnia i pozwala połączyć pontony kontenerowe w jedną powierzchnię. Użytkownik może w pełni spersonalizować wygląd pontonu. Ma do wyboru między innymi zestaw z przerwą w środku, jak też specjalną wyspę roboczą. Pontony kontenerowe często służą jako budulec do mostów pontonowych. Szereg dodatków w postaci pali kotwicznych, wciągarek czy polerów usprawnia ich montaż w docelowym miejscu.