Wiadomości

  • 22 czerwca 2021
  • 30 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3886

Czechowicki PKM wprowadza wakacyjny rozkład jazdy autobusów

Za nami:

W czwartek, 1 lipca Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach wprowadzi wakacyjny rozkład jazdy swoich autobusów. Będzie on obowiązywał do 31 sierpnia.

autobus, pkm, solaris
Czechowicki PKM wprowadza wakacyjny rozkład jazdy autobusów · fot. Adrian Migdał


W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia nie będą kursowały autobusy na linii 1S oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach 2, 3, 4, 5 i VII. Autobus linii nr 8 nie będzie kursował. - Przypominamy, że dodatkowo został wprowadzony kurs linii nr 4 o godzinie 10.25 na trasie Czechowice-Dziedzice Dworzec - Czechowice Górne ulicą Kopernika - informuje czechowicki PKM.

Dodatkowo PKM wprowadzi feryjny rozkład jazdy od 28 do 30 czerwca. W tym terminie również nie będą kursowały autobusy linii 1S oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach 2, 3, 4, 5 i VII, jednak we wskazane dni autobusy linii nr 8 będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy.

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.