Wiadomości

  • 1 lipca 2021
  • wyświetleń: 918

FEMI - kosmetyki naturalne z serca z wieloletnią tradycją

Materiał partnera:

Współczesna kobieta jest coraz bardziej świadoma tego, co optymalnie wpływa na jej urodę. Dokładnie zapoznajemy się ze składem wybieranych kosmetyków, INCI nie ma przed nami tajemnic. Dodatkowo po chwilowym zachwycie wieloma chemicznymi produktami, znów zwracamy się w kierunku tego co naturalne. Takim wyborem jest właśnie FEMI. Kosmetyki marki oferują to co najlepsze dla pielęgnacji, zdrowia, urody i młodości skóry.

Whitpress


Polska marka z tradycjamiLaboratorium FEMI znajduje się w Gdańsku, gdzie zostało założone przed 30 laty przez Hannę Łopuchow. Wówczas stanowiło ogromną innowację na rodzimym rynku. Wiele osób nie wiedziało czym jest ekologia czy weganizm, a dodatkowo właśnie przeżywaliśmy zachwyt produktami zachodnimi. Jednak marka stworzona przez farmaceutkę i miłośniczkę aromaterapii szybko zjednała sobie wiele klientek, które pozostają z nią do dziś.

Wiele receptur pozostaje niezmieniona od lat i nadal wykazuje się ogromną skutecznością i dobroczynnym działaniem dla naszej skóry. Każda z nich jest autorską propozycją twórczyni marki, co dodatkowo świadczy o jej ogromnej wiedzy i zaangażowaniu w budowanie kobiecego piękna.

femi_linia_citisime


Co wyróżnia kosmetyki FEMI?Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że kosmetyki marki FEMI zawierają specjalnie wyselekcjonowane składniki, pochodzące z całej Europy, a nawet świata. Pozyskiwane są jedynie u sprawdzonych producentów, którzy dbają o ekologiczność produkcji. Każdy kosmetyk FEMI to niezwykłe bogactwo dobroczynnych składników aktywnych, które mobilizują naszą skórę do regeneracji, wnikają do jej głębokich warstw i intensywnie pielęgnują.

FEMI to kosmetyki wegańskie. Oznacza to, że to ich produkcji wykorzystywane są jedynie naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Można więc powiedzieć, że są doskonałe do osób żyjących w zgodzie z taką filozofią, jednak nie tylko - one doskonale pielęgnują każdą skórę. Sprawdzają się w przypadku młodej cery problematycznej, jak i dojrzałej, borykającej się z problemem pojawiających się zmarszczek.

Jak mówi Hanna Łopuchow: "W Laboratorium FEMI nie stosuje się produktów odzwierzęcych i stanowczo sprzeciwiamy się ich wykorzystywaniu. Nasze kosmetyki nigdy nie były i nie będą stosowane na zwierzętach. Troska o naturę i środowisko naturalne, a także właśnie o zwierzęta jest dla nas niezwykle istotna. Jednocześnie w naszych recepturach kładziemy nacisk na dobrodziejstwa, jakie sprezentowała nam natura. Z pewnością kosmetyki FEMI są idealne dla wegan i wegetarian."


Co w wyjątkowy sposób wpływa na urodę?W przypadku kosmetyków pochodzących z laboratorium FEMI wyróżnia się również fakt, że do ich produkcji używane są drogocenne składniki. W tym miejscu na szczególne wyróżnienie zasługuje olejek z płatków róży damasceńskiej, którego kilogram może kosztować nawet 70 000 zł. Ma on jednak niebywałe działanie dla naszej skóry - idealnie ją pielęgnuje, nawilża, wpiera. W produktach marki można znaleźć wiele niezwykłych składników aktywnych. Z pewnością to właśnie one sprawiają, że jak ktoś rozpocznie stosowanie kosmetyków marki to już przy nich zostanie.

Naturalnie dla skóryZ pewnością obecnie coraz chętniej sięgamy po kosmetyki naturalne. W drogeriach pojawiają się specjalne półki wydzielone na takie produkty. Jednak napis "naturalny" nie zawsze to oznacza. Konieczne jest dokładne czytanie składów i sprawdzanie, czy dany produkt będzie odpowiedni dla naszej skóry. FEMI z pewnością jest marką z ogromnym doświadczeniem, rodzimą, polską i cieszącą się wyjątkowo dobrą opinią pośród klientek, których stale przybywa. Ciężko nie przyznać, że mają racje wybierając właśnie te produkty.

Więcej o kosmetykach naturalnych i pielęgnacji można poczytać na: https://sklep.femi.pl/pl/blog