Wiadomości

  • 14 lipca 2021
  • 16 lipca 2021
  • wyświetleń: 4398

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego

Mundurowi z Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek, 6 lipca około godziny 18.55 na ul. Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie skrzyżowania z ulicą Klasztorną.

Widziałeś ten wypadek? Policja poszukuje świadków
Widziałeś ten wypadek? Policja poszukuje świadków · fot. KMP Bielsko-Biała


- Kierujący pojazdem marki Renault Master koloru szarego, poruszający się w kierunku ul. Niepodległości zderzył się z małoletnim rowerzystą, który doznał obrażeń ciała. Prosimy o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają informację na jego temat - informuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Widziałeś ten wypadek? Policja poszukuje świadków
Widziałeś ten wypadek? Policja poszukuje świadków · fot. KMP Bielsko-Biała


Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie policja prosi o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 714 24, 47 85 712 55 lub 997, adres poczty elektronicznej kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.