Wiadomości

  • 27 lipca 2021
  • 28 lipca 2021
  • wyświetleń: 3775

Bolid Roberta Kubicy stanął pod jednym z bielskich Orlenów

PKN Orlen po raz kolejny przygotował wyjątkową atrakcję dla miłośników sportów motorowych. Tym razem kibice Formuły 1 mogą na żywo obejrzeć bolid Alfa Romeo Racing Orlen, który "podróżuje" po Polsce. W tym tygodniu pojazd mogą zobaczyć bielszczanie i turyści pod stacją Orlenu na ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej.

Bielsko,BielskoBiała,Formuła1,AlfaRomeoRacingOrlen,Bolid,RobertKubica,LoveBB,fotodnia,instagram
Bolid Roberta Kubicy stanął pod jednym z bielskich Orlenów · fot. bielsko.info


Model bolidu, który jest prezentowany w ramach touru, to C37 z sezonu 2018. Kibice mogą zobaczyć prawdziwy pojazd - dokładnie taki, jakim przed trzema laty ścigali się kierowcy zespołu. Bolid jest malowany zgodnie z tegorocznymi standardami wizualnymi Alfa Romeo Racing ORLEN, po raz pierwszy zaprezentowanymi w lutym 2021 roku w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej.


Podobną trasę promocyjną po Polsce bolid Alfa Romeo Racing ORLEN odbył w ubiegłym roku. W ciągu czterech miesięcy obejrzało go pół miliona fanów w 9 miastach, w 7 województwach. Tegoroczny tour rozpoczął się 4 czerwca w Lublinie. Do Bielska-Białej bolid przyjechał w miniony weekend i będzie go można podziwiać do końca tego tygodnia.

ab, mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.