czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1344

Na ul. Niepodległości PWiK prowadzi prace naprawcze. Utrudnienia

Za nami:

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych sieci kanalizacji deszczowej w rejonie skrzyżowania ulic Niepodległości, Kolejowej i Towarowej w Czechowicach-Dziedzicach, od godziny 6.30 w środę 4 sierpnia zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ulicy Niepodległości wzdłuż placu autobusowego.

Reklama

Utrudnienia, objazd, remont, droga, ulica
Na ul. Niepodległości PWiK prowadzi prace naprawcze. Utrudnienia · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Prace prowadzone przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczęły się o 6.30. PWiK przewiduje ich zakończenie i przywrócenie ruchu ostatnim odcinkiem ulicy Niepodległości jeszcze tego samego dnia. Ze względu na awaryjny charakter zadania trudno jednak określić dokładny czas jego realizacji.

W czasie usuwania awarii kanalizacji deszczowej całkowicie nieprzejezdny będzie odcinek ulicy Niepodległości - od wjazdu na płytę dworca autobusowego do skrzyżowania z ulicami Kolejową i Towarową. Zamknięcie ulicy nie wpłynie na ruch autobusów komunikacji miejskiej, które - w przeciwieństwie do pozostałych pojazdów - mają możliwość przejazdu przez płytę dworca.

mp / czecho.pl
źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.