czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2958

Pijany mężczyzna zasnął w sklepie. Okazało się, że jest poszukiwany

W jednym ze sklepów przy ulicy Legionów śpi pijany mężczyzna - takie zgłoszenie otrzymał w sobotę, 21 sierpnia po godzinie 18.10 dyżurny straży miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Na miejsce wezwano patrol, a po sprawdzeniu personaliów 35-latka okazało się, że jest on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Reklama

straż miejska, radiowóz,
Pijany mężczyzna zasnął w sklepie. Okazało się, że jest poszukiwany · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


O interwencji straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach poinformowała w miniony piątek, 27 sierpnia. - Po wybudzeniu nietrzeźwego ustalono, iż nie posiada on przy sobie dokumentu tożsamości. Z mężczyzną udano się do Komisariatu Policji celem ustalenia jego danych osobowych. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych mężczyzną okazał się być 35-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, który jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości - informuje czechowicka SM.

Po przeprowadzeniu odpowiednich czynności, z uwagi na stan nietrzeźwości w jakim znajdował się mężczyzna, został on przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku - Białej celem wytrzeźwienia. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.